ZADEL (BIPOSTO) VOOR DUCATI 749 S 2005

ZADEL (biposto) voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  59510522A
SITZ
SEAT
 
(2)  77912862A
SCHRAUBE
SCREW
 
(2)  77912862A
SCHRAUBE
SCREW
 
(3)  69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP,GRAB RAIL,RH
 
(4)  85640021A
SCHEIBE 5X9X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
 
(4)  85640021A
SCHEIBE 5X9X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
 
(5)  70010411A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
 
(6)  85610871A
SCHEIBE
WASHER
 
(7)  77912821A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(8)  88440251A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(9)  77150672BB
SCHRAUBE TCEI M6X12
SCREW TCEI M6X12
 
(10)  69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP,GRAB RAIL,LH
 
(11)  77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
 
(12)  48310362AA
SITZUNTERTEIL ROT
BODY, SEAT RED
(12)  48310362AB
SITZUNTERTEIL GELB
BODY, SEAT YELLOW
 
(13)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(14)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(14)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(15)  46011241A
HINTERGRILL, LINKS
GRID, REAR LEFT
 
(16)  59510562AC
BEIFHARERSITZ SCHWARZ
PILLION RIDER SADDLE BLACK
 
(17)  48310383AA
HECK ROT
REAR FAIRING RED
(17)  48310383AB
HECK GELB
REAR FAIRING YELLOW
 
(18)  46011231A
HINTERGRILL, RECHTS
GRID, REAR RIGHT
 
(19)  43812401A
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILBER
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILVER
 
(19)  43812401A
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILBER
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILVER
 
(19)  43812401AB
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE DUNKELGRAU
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE DARK GRAY
 
(19)  43812401AB
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE DUNKELGRAU
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE DARK GRAY
 
(20)  85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
 
(21)  77510291A
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(22)  85350031A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(23)  76010251A
HAKEN
HOOK
 
(24)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(25)  76410541A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
 
(26)  79911751A
FEDER
SPRING
 
(27)  84110371A
FEDERBECHER
CUP, SPRING
 
(28)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
59510522A
SITZ
SEAT
# 2
77912862A
SCHRAUBE
SCREW
# 3
80610151A
69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP, GRAB RAIL, RH
# 4
85640021A
SCHEIBE 5X9X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
# 5
70010411A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
# 6
85610871A
SCHEIBE
WASHER
# 7
77912821A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 8
88440251A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 9
77150672BB
SCHRAUBE TCEI M6X12
SCREW TCEI M6X12
Contact
# 10
80610161A
69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP, GRAB RAIL, LH
# 11
77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
# 12
48310362AA
SITZUNTERTEIL ROT
BODY, SEAT RED
# 12
48310362AB
SITZUNTERTEIL GELB
BODY, SEAT YELLOW
# 13
85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
# 14
77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
# 15
46011241A
HINTERGRILL, LINKS
GRID, REAR LEFT
# 16
59510562AC
BEIFHARERSITZ SCHWARZ
PILLION RIDER SADDLE BLACK
# 17
48310383AA
HECK ROT
REAR FAIRING RED
# 17
48310383AB
HECK GELB
REAR FAIRING YELLOW
# 18
46011231A
HINTERGRILL, RECHTS
GRID, REAR RIGHT
# 19
43812401A
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILBER
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILVER
# 19
43812401AB
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE DUNKELGRAU
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE DARK GRAY
# 20
85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
# 21
77510291A
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
# 22
85350031A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 23
76010251A
HAKEN
HOOK
# 24
74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
# 25
76410541A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
# 26
79911751A
FEDER
SPRING
# 27
84110371A
FEDERBECHER
CUP, SPRING
# 28
85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ZADEL (biposto) van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...