ZADEL (MONOPOSTO) VOOR DUCATI 749 S 2005

ZADEL (monoposto) voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  59510522A
SITZ
SEAT
 
(2)  85640021A
SCHEIBE 5X9X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
 
(2)  85640021A
SCHEIBE 5X9X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
 
(3)  70010411A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
 
(4)  85610871A
SCHEIBE
WASHER
 
(5)  77912821A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(6)  85210751A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(7)  77150672BB
SCHRAUBE TCEI M6X12
SCREW TCEI M6X12
 
(8)  77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
 
(9)  48310352AA
HECK FUER SITZUNTERTEIL (ROT)
TAIL SECTION SECURED UNDER THE SEAT (RED
 
(10)  85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
 
(11)  83210271B
STIFT
PIN
 
(12)  46011241A
HINTERGRILL, LINKS
GRID, REAR LEFT
 
(13)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(14)  48310472AA
HECK FUER MONOPOSTO (ROT)
SINGLE-SEATER TAIL GUARD (RED)
 
(15)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(15)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(16)  76410671A
GUMMITEILE 10X26X12
GROMMET 10X26X12
 
(17)  85010141A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
 
(18)  59510551A
RUCKENLEHNE
SEAT BACK
 
(19)  46011231A
HINTERGRILL, RECHTS
GRID, REAR RIGHT
 
(20)  43812401A
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILBER
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILVER
 
(20)  43812401A
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILBER
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILVER
 
(21)  69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP,GRAB RAIL,LH
 
(22)  77912862A
SCHRAUBE
SCREW
 
(22)  77912862A
SCHRAUBE
SCREW
 
(23)  69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP,GRAB RAIL,RH
 
(24)  85241701A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(25)  85211661A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(26)  43711321AA
AUFSCHRIFTSCHILD
MARKING PLATE
 
(27)  73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
 
(28)  85350031A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
59510522A
SITZ
SEAT
# 2
85640021A
SCHEIBE 5X9X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
# 3
70010411A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
# 4
85610871A
SCHEIBE
WASHER
# 5
77912821A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 6
85210751A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 7
77150672BB
SCHRAUBE TCEI M6X12
SCREW TCEI M6X12
Contact
# 8
77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
# 9
48310352AA
HECK FUER SITZUNTERTEIL (ROT)
TAIL SECTION SECURED UNDER THE SEAT (RED
# 10
85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
# 11
83210271B
STIFT
PIN
# 12
46011241A
HINTERGRILL, LINKS
GRID, REAR LEFT
# 13
77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
# 14
48310472AA
HECK FUER MONOPOSTO (ROT)
SINGLE-SEATER TAIL GUARD (RED)
# 15
85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
# 16
76410671A
GUMMITEILE 10X26X12
GROMMET 10X26X12
# 17
85010141A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
# 18
59510551A
RUCKENLEHNE
SEAT BACK
# 19
46011231A
HINTERGRILL, RECHTS
GRID, REAR RIGHT
# 20
43812401A
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILBER
EMBLEM DUCATI SUPERBIKE SILVER
# 21
80610161A
69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP, GRAB RAIL, LH
# 22
77912862A
SCHRAUBE
SCREW
# 23
80610151A
69923781A
KIT HALTEGRIFF RE-LI F.S.BANK
GRIP, GRAB RAIL, RH
# 24
85241701A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 25
85211661A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 26
43711321AA
AUFSCHRIFTSCHILD
MARKING PLATE
# 27
73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
# 28
85350031A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ZADEL (monoposto) van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...