ACHTERBRUG VOOR DUCATI 999 R 2006

ACHTERBRUG voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  36910031A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
 
(2)  75610071A
EXZENTER
ECCENTRIC
 
(2)  75610071A
EXZENTER
ECCENTRIC
 
(3)  77210281A
SCHRAUBE
SCREW
 
(4)  71010901A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(4)  71010901A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(5)  93050121A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(5)  93050121A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(6)  70140171A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(7)  87210161A
VERSCHLUSS, RECHTS
PLUG, RH
 
(8)  87210421A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG
 
(9)  71210291A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(10)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(10)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(11)  71311871A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(12)  71210301A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(13)  37010442A
SCHWINGE
SWING ARM
 
(14)  83210261B
ZAPFEN
PIN
 
(15)  44710561A
UNTERER KETTENGLEITSCHUH
LOWER CHAIN SLIDING SHOE
 
(16)  77510081B
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X14
 
(16)  77510081B
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X14
 
(17)  44710551A
OBERER KETTENGLEITSCHUH
UPPER CHAIN SLIDING SHOE
 
(18)  77913731A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(19)  75011251A
SPEZIALMUTTER M8
NUT, SPECIAL M8
 
(20)  37310451A
KETTENLAEUFER, LINKS
LH CHAIN SLIDER
 
(21)  75010611A
MUTTER
NUT
 
(22)  37310461A
KETTENLAEUFER, RECHTS
RH CHAIN SLIDER
 
(23)  81910401A
HINTERRADBOLZEN
REAR WHEEL SPINDLE
 
(24)  85210681B
SCHEIBE 15X28X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER,15X28X1
 
(25)  87240441A
STOPFEN SCHWINGE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, SWINGARM COVER
 
(26)  77913721A
SPEZIALSCHRAUBE M8
SCREW, SPECIAL M8
 
(27)  43313161A
KETTENREGELUNGSSTREIFEN
GRAPHIC, ADJUSTEMENT CHAIN
(27)  43313161B
KETTENREGELUNGSSTREIFEN JPN
GRAPHIC, ADJUSTEMENT CHAIN JPN
Onderdeel informatie
 
(28)  44610111A
KETTENABDECKUNG
CHAIN COVER
 
(29)  77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
36910101A
36910031A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
# 2
75610071A
EXZENTER
ECCENTRIC
# 3
77210281A
SCHRAUBE
SCREW
# 4
71010901A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 5
93050121A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 6
70140171A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
# 7
87210161A
VERSCHLUSS, RECHTS
PLUG, RH
# 8
87210421A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG
# 9
71210291A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 10
70250451A
LAGER
BEARING
# 11
71311871A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
# 12
71210301A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 13
37010442A
SCHWINGE
SWING ARM
# 14
83210261B
ZAPFEN
PIN
# 15
44710561A
UNTERER KETTENGLEITSCHUH
LOWER CHAIN SLIDING SHOE
# 16
77510081B
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X14
# 17
44710551A
OBERER KETTENGLEITSCHUH
UPPER CHAIN SLIDING SHOE
# 18
77913731A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 19
75011251A
SPEZIALMUTTER M8
NUT, SPECIAL M8
# 20
37310451A
KETTENLAEUFER, LINKS
LH CHAIN SLIDER
# 21
75010611A
MUTTER
NUT
# 22
37310461A
KETTENLAEUFER, RECHTS
RH CHAIN SLIDER
# 23
81910401A
HINTERRADBOLZEN
REAR WHEEL SPINDLE
# 24
85210681B
SCHEIBE 15X28X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER, 15X28X1
# 25
87240441A
STOPFEN SCHWINGE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, SWINGARM COVER
# 26
77913721A
SPEZIALSCHRAUBE M8
SCREW, SPECIAL M8
# 27
43313161A
KETTENREGELUNGSSTREIFEN
GRAPHIC, ADJUSTEMENT CHAIN
# 27
43313161B
KETTENREGELUNGSSTREIFEN JPN
GRAPHIC, ADJUSTEMENT CHAIN JPN
# 28
44610111A
KETTENABDECKUNG
CHAIN COVER
# 29
77510201A
77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.