BOVENKUIP VOOR DUCATI 999 R 2006

BOVENKUIP voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  48120301BA
KOPFVERKLEIDUNG, ROT ATR
COWLING RED ATR
(1)  48130301B
KOPFVERKLEIDUNG KOHLENSTOFF ATR
COWLING CARBON ATR
 
(2)  76410781A
HINTERES GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR REAR RUBBER
 
(3)  76410771A
VORDERER GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR FRONT RUBBER
 
(4)  77912831A
SCHRAUBE
SCREW
 
(5)  77210411A
SCHRAUBE
SCREW
 
(6)  79912282A
FEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING
 
(7)  73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
 
(8)  52320091AA
SPIEGEL RECHTS ROT
MIRROR, RIGHT RED
 
(9)  52320101AA
SPIEGEL LINKS ROT
MIRROR, LEFT RED
 
(10)  75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
 
(11)  85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
 
(12)  77510071AB
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(13)  48720281C
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
 
(14)  76410601A
SCHUTZGUMMI FUER WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSCREEN PROTECTION RUBBER
 
(15)  85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
 
(16)  76410841A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(17)  85041581A
KLEMME (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING M6
 
(18)  46011481A
RECHTER DECKEL
RIGHT COVER
 
(19)  46011491A
SCHUTZ, LINKS
PROTECTION, LEFT
 
(20)  39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
 
(21)  77914331A
SCHRAUBE TBEI M6X16
SCREW TBEI M6X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
48120301BA
KOPFVERKLEIDUNG, ROT ATR
COWLING RED ATR
# 1
48130301B
KOPFVERKLEIDUNG KOHLENSTOFF ATR
COWLING CARBON ATR
# 2
76410781A
HINTERES GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR REAR RUBBER
# 3
76410771A
VORDERER GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR FRONT RUBBER
# 4
77912831A
SCHRAUBE
SCREW
# 5
77210411A
SCHRAUBE
SCREW
# 6
79912281A
79912282A
FEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING
# 7
73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
# 8
52320091AA
SPIEGEL RECHTS ROT
MIRROR, RIGHT RED
# 9
52320101AA
SPIEGEL LINKS ROT
MIRROR, LEFT RED
# 10
75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
# 11
85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
# 12
77510071AB
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 13
48720281C
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
# 14
76410601A
SCHUTZGUMMI FUER WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSCREEN PROTECTION RUBBER
# 15
85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
# 16
76410841A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
# 17
85040811A
85041581A
KLEMME (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING M6
# 18
46011481A
RECHTER DECKEL
RIGHT COVER
# 19
46011491A
SCHUTZ, LINKS
PROTECTION, LEFT
# 20
39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
# 21
77914331A
SCHRAUBE TBEI M6X16
SCREW TBEI M6X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de BOVENKUIP van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.