CARTERDELEN VOOR DUCATI 999 R 2006

CARTERDELEN voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  70250191A
LAGER 25X62X17
BEARING 25X62X17
 
(2)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(3)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(4)  71311401A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER
 
(5)  77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
 
(6)  78010051A
GEWINDEVERSCHLUSS M14X1.5
THREADED PLUG M14X1.5
 
(7)  71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(7)  71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(8)  93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
 
(9)  757941542
LAGER
BEARING
 
(10)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(11)  70240201A
LAGER
BEARING
 
(12)  71011141A
BUCHSE
BUSHING
 
(13)  77150859C
SCHRAUBE
SCREW
 
(14)  77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(15)  77150808B
SCHRAUBE TCEI M6X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X75
 
(16)  77910292A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M8X75
SCREW, SPECIAL TCEI M8X75
 
(17)  77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
 
(17)  77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
 
(18)  83012621A
LINKER BUEGEL
LEFT BRACKET
 
(19)  85240081A
ZAHNSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
TOOTHED LOCK WASHER
 
(20)  71010321A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(21)  71110721B
BUCHSE, KEGEL
BUSH, CONICAL
 
(22)  77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
 
(23)  77110421A
SCHRAUBE TCEIF M10X20
SCREW TCEIF M10X20
 
(24)  85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
Onderdeelnummer Produkt
# 1
70250191A
LAGER 25X62X17
BEARING 25X62X17
# 2
70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
# 3
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 4
71311401A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER
# 5
77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
# 6
78010051A
GEWINDEVERSCHLUSS M14X1.5
THREADED PLUG M14X1.5
# 7
71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
# 8
93041231A
93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
# 9
757941542
LAGER
BEARING
# 10
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 11
70240201A
LAGER
BEARING
# 12
71011141A
BUCHSE
BUSHING
# 13
77150859C
SCHRAUBE
SCREW
Contact
# 14
77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 15
77150808B
SCHRAUBE TCEI M6X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X75
# 16
77910292A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M8X75
SCREW, SPECIAL TCEI M8X75
# 17
77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
# 18
83012621A
LINKER BUEGEL
LEFT BRACKET
# 19
85240081A
ZAHNSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
TOOTHED LOCK WASHER
# 20
71010321A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 21
71110721A
71110721B
BUCHSE, KEGEL
BUSH, CONICAL
# 22
77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
# 23
77110421A
SCHRAUBE TCEIF M10X20
SCREW TCEIF M10X20
# 24
85250281A
85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.