CILINDERKOP - DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI 999 R 2006

CILINDERKOP   DISTRIBUTIERIEM voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  82112161A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
 
(2)  82112151A
AUSLASS-OFFNUNGSKIPPHEBELACHSE
EXHAUST OPENING ROCKER ARM PIN
 
(2)  82112151A
AUSLASS-OFFNUNGSKIPPHEBELACHSE
EXHAUST OPENING ROCKER ARM PIN
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(4)  20910146A
SCHLIESSKIPPHEBEL LINKS
CLOSING ROCKER ARM LEFT
 
(4)  20910146A
SCHLIESSKIPPHEBEL LINKS
CLOSING ROCKER ARM LEFT
 
(5)  21110551A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
 
(5)  21110551A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(7)  30310451AA
AUSLASSVENTILFUEHRUNG
GUIDE, EXHAUST VALVE
 
(7)  30310451AA
AUSLASSVENTILFUEHRUNG
GUIDE, EXHAUST VALVE
 
(7)  30310451AB
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,6 MM
GUIDE, EXHAUST VALVE +0.6 MM
 
(7)  30310451AB
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,6 MM
GUIDE, EXHAUST VALVE +0.6 MM
 
(7)  30310451AC
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,9 MM
GUIDE, EXHAUST VALVE +0.9 MM
 
(7)  30310451AC
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,9 MM
GUIDE, EXHAUST VALVE +0.9 MM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(10)  30410501A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
 
(10)  30410501A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
 
(10)  30410501AB
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,3 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.3 MM
 
(10)  30410501AB
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,3 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.3 MM
 
(10)  30410501AC
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,6 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.6 MM
 
(10)  30410501AC
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,6 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.6 MM
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(12)  30310441AA
FUHRUNG, EINLASSVENTIL
GUIDE-VALVE, INTAKE
 
(12)  30310441AA
FUHRUNG, EINLASSVENTIL
GUIDE-VALVE, INTAKE
 
(12)  30310441AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,6 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.6 MM
 
(12)  30310441AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,6 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.6 MM
 
(12)  30310441AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,9 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.9 MM
 
(12)  30310441AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,9 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.9 MM
 
(13)  30410511A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
 
(13)  30410511A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
 
(13)  30410511AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,3 MM
SEAT, INTAKE VALVE +0.3 MM
 
(13)  30410511AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,3 MM
SEAT, INTAKE VALVE +0.3 MM
 
(13)  30410511AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,6 MM
SEAT, INTAKE VALVE +0.6 MM
 
(13)  30410511AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,6 MM
SEAT, INTAKE VALVE +0.6 MM
 
(14)  21010601A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
 
(14)  21010601A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
 
(15)  82112141A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
 
(15)  82112141A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
 
(16)  20910136A
SCHLIESSKIPPHEBEL RECHTS
CLOSING ROCKER ARM RIGHT
 
(16)  20910136A
SCHLIESSKIPPHEBEL RECHTS
CLOSING ROCKER ARM RIGHT
 
(17)  82112131A
ACHSE, OEFFNUNGSKIPPHEBEL
SHAFT, OPENING ROCKER
 
(17)  82112131A
ACHSE, OEFFNUNGSKIPPHEBEL
SHAFT, OPENING ROCKER
 
(18)  79910951A
RUECKHOLFEDER RECHTES VENTIL
RIGHT VALVE RETURN SPRING
 
(18)  79910951A
RUECKHOLFEDER RECHTES VENTIL
RIGHT VALVE RETURN SPRING
 
(19)  79910961A
RUECKHOLFEDER LINKES VENTIL
LEFT VALVE RETURN SPRING
 
(19)  79910961A
RUECKHOLFEDER LINKES VENTIL
LEFT VALVE RETURN SPRING
 
(20)  76640191A
STIFTSCHRAUBE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
STUD BOLT M6X16
 
(21)  77850121A
GEWINDESTIFT STEI M5X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL STEI M5X8
Onderdeelnummer Produkt
# 1
82112161A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
# 2
82112151A
AUSLASS-OFFNUNGSKIPPHEBELACHSE
EXHAUST OPENING ROCKER ARM PIN
# 3
20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
# 4
20910146A
SCHLIESSKIPPHEBEL LINKS
CLOSING ROCKER ARM LEFT
# 5
21110551A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
# 6
84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
# 7
30310451AA
AUSLASSVENTILFUEHRUNG
GUIDE, EXHAUST VALVE
Contact
# 7
30310451AB
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0, 6 MM
GUIDE, EXHAUST VALVE +0.6 MM
# 7
30310451AC
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0, 9 MM
GUIDE, EXHAUST VALVE +0.9 MM
# 8
76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
# 9
84011861A
SEE TABLE Contact
# 10
30410501A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
# 10
30410501AB
AUSLASSVENTIL SITZRING +0, 3 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.3 MM
# 10
30410501AC
AUSLASSVENTIL SITZRING +0, 6 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.6 MM
Contact
# 11
84011851A
SEE TABLE Contact
# 12
30310441AA
FUHRUNG, EINLASSVENTIL
GUIDE-VALVE, INTAKE
# 12
30310441AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 6 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.6 MM
# 12
30310441AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 9 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.9 MM
# 13
30410511A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
# 13
30410511AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 3 MM
SEAT, INTAKE VALVE +0.3 MM
# 13
30410511AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 6 MM
SEAT, INTAKE VALVE +0.6 MM
Contact
# 14
21010601A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
# 15
82112141A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
# 16
20910136A
SCHLIESSKIPPHEBEL RECHTS
CLOSING ROCKER ARM RIGHT
# 17
82112131A
ACHSE, OEFFNUNGSKIPPHEBEL
SHAFT, OPENING ROCKER
# 18
79910951A
RUECKHOLFEDER RECHTES VENTIL
RIGHT VALVE RETURN SPRING
# 19
79910961A
RUECKHOLFEDER LINKES VENTIL
LEFT VALVE RETURN SPRING
# 20
76640191A
STIFTSCHRAUBE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
STUD BOLT M6X16
# 21
77850121A
GEWINDESTIFT STEI M5X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL STEI M5X8
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP - DISTRIBUTIERIEM van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.