DRIJFSTANG VOOR DUCATI 999 R 2006

DRIJFSTANG voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  14621191A
KURBELWELLE
CRANKSHAFT
 
(2)  77911092A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL
 
(3)  79910512A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
 
(4)  77950601a
GEWINDESTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL
 
(5)  15620191A
PLEUELSTANGE KPL.
CONNECTING ROD
 
(5)  15620191A
PLEUELSTANGE KPL.
CONNECTING ROD
 
(5)  15620191A
PLEUELSTANGE KPL.
CONNECTING ROD
 
(5)  15620191A
PLEUELSTANGE KPL.
CONNECTING ROD
 
(6)  944601829
FETT
GREASE
 
(7)  71010611A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(8)  11210121AA
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE ROT
PLANE BEARING, CONNECTING ROD RED
 
(8)  11210121AA
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE ROT
PLANE BEARING, CONNECTING ROD RED
 
(8)  11210121AA
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE ROT
PLANE BEARING, CONNECTING ROD RED
 
(8)  11210121AA
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE ROT
PLANE BEARING, CONNECTING ROD RED
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(9)  77911141A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
 
(9)  77911141A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
 
(10)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY
 
(11)  85211042A
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.9
THRUST WASHER 50X35X1.9
 
(11)  85211042A
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.9
THRUST WASHER 50X35X1.9
 
(11)  85211042B
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.95
THRUST WASHER 50X35X1.95
 
(11)  85211042B
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.95
THRUST WASHER 50X35X1.95
(11)  85211042C
DISTANZSCHEIBE 50X35X2
SHIM 50X35X2
 
(11)  85211042C
DISTANZSCHEIBE 50X35X2
SHIM 50X35X2
(11)  85211042D
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,05
SHIM 50X35X2.05
 
(11)  85211042D
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,05
SHIM 50X35X2.05
 
(11)  85211042E
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,1
SHIM 50X35X2.1
 
(11)  85211042E
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,1
SHIM 50X35X2.1
 
(11)  85211042F
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,15
SHIM 50X35X2.15
 
(11)  85211042F
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,15
SHIM 50X35X2.15
 
(11)  85211042G
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,2
SHIM 50X35X2.2
 
(11)  85211042G
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,2
SHIM 50X35X2.2
 
(11)  85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
 
(11)  85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
 
(11)  85211042I
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,3
SHIM 50X35X2.3
 
(11)  85211042I
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,3
SHIM 50X35X2.3
 
(11)  85211042J
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,35
SHIM 50X35X2.35
 
(11)  85211042J
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,35
SHIM 50X35X2.35
 
(11)  85211042K
DISTANZSCHEIBE 2,4
THRUST WASHER 50X35X2.4
 
(11)  85211042K
DISTANZSCHEIBE 2,4
THRUST WASHER 50X35X2.4
 
(11)  85211042L
DISTANZSCHEIBE 2,45
THRUST WASHER 50X35X2.45
 
(11)  85211042L
DISTANZSCHEIBE 2,45
THRUST WASHER 50X35X2.45
 
(11)  85211042M
DISTANZSCHEIBE 2,5
THRUST WASHER 50X35X2.5
 
(11)  85211042M
DISTANZSCHEIBE 2,5
THRUST WASHER 50X35X2.5
 
(11)  85211042N
DISTANZSCHEIBE 2,55
THRUST WASHER 50X35X2.55
 
(11)  85211042N
DISTANZSCHEIBE 2,55
THRUST WASHER 50X35X2.55
 
(12)  85110101A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
 
(13)  75010571A
MUTTER M24X1
NUT M24X1
 
(14)  75010121D
SZPEZIALMUTTER
NUT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
14621191A
KURBELWELLE
CRANKSHAFT
Contact
# 2
77911091A
77911092A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL
# 3
79910512A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
# 4
77950601a
GEWINDESTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL
# 5
15620191A
PLEUELSTANGE KPL.
CONNECTING ROD
# 6
944601829
FETT
GREASE
# 7
71010611A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 8
11210121AA
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE ROT
PLANE BEARING, CONNECTING ROD RED
# 8
11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
# 9
77911141A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
# 10
075529025
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY
# 11
85211041A
85211042A
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.9
THRUST WASHER 50X35X1.9
# 11
85211041B
85211042B
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.95
THRUST WASHER 50X35X1.95
# 11
85211041C
85211042C
DISTANZSCHEIBE 50X35X2
SHIM 50X35X2
# 11
85211041D
85211042D
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 05
SHIM 50X35X2.05
# 11
85211041E
85211042E
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 1
SHIM 50X35X2.1
# 11
85211041F
85211042F
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 15
SHIM 50X35X2.15
# 11
85211041G
85211042G
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 2
SHIM 50X35X2.2
# 11
85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
# 11
85211041I
85211042I
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 3
SHIM 50X35X2.3
# 11
85211041J
85211042J
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 35
SHIM 50X35X2.35
# 11
85211041K
85211042K
DISTANZSCHEIBE 2, 4
THRUST WASHER 50X35X2.4
# 11
85211041L
85211042L
DISTANZSCHEIBE 2, 45
THRUST WASHER 50X35X2.45
# 11
85211041M
85211042M
DISTANZSCHEIBE 2, 5
THRUST WASHER 50X35X2.5
# 11
85211041N
85211042N
DISTANZSCHEIBE 2, 55
THRUST WASHER 50X35X2.55
# 12
85110101A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
# 13
75010571A
MUTTER M24X1
NUT M24X1
# 14
75010122A
75010121D
SZPEZIALMUTTER
NUT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DRIJFSTANG van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.