OLIEPOMP - FILTER VOOR DUCATI 999 R 2006

OLIEPOMP   FILTER voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  17420382D
OELPUMPE. KPL.
OIL PUMP
 
(1)  17420382D
OELPUMPE. KPL.
OIL PUMP
 
(2)  78010181A
BY-PASS-VERSCHLUSS
BYPASS CAP
 
(3)  79910551A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
 
(4)  88640331A
O-RING 17,96X2,62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
 
(5)  59310181A
BY-PASS VENTIL
BY-PASS VALVE
 
(6)  88640371A
O-RING 14X1,78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 14X1.78
 
(7)  85211951A
DICHTUNG 10,5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
 
(8)  77151298B
SCHRAUBE TCEI M8X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X40
 
(8)  77151298B
SCHRAUBE TCEI M8X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X40
 
(9)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(10)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(11)  85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
 
(12)  17410252A
OELPUMPE ANTRIEBSRAD
OIL PUMP GEAR
 
(13)  71010011A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(14)  79920772A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
 
(15)  075949280
BEZUNGSBUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
LOCATING DOWEL
 
(15)  075949280
BEZUNGSBUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
LOCATING DOWEL
 
(16)  77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(17)  78810651A
DICHTUNG
GASKET
 
(18)  88640341A
O-RING 37.77X2.62
 
(19)  24010251A
DECKEL
COVER
 
(20)  44440038A
OELFILTER
FILTER, OIL
 
(21)  81510281A
SCHRAUBE, OELFILTER ANSCHLUSS
BOLT UNION
 
(22)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(23)  89410141A
SIEBOELFILTER
OIL NET FILTER
 
(24)  88440421A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(25)  88450361A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(26)  067049310
BUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BUSH
 
(27)  77911622A
SCHRAUBE TCEI M10X1.5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M10X1.5X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
17420256A
17420382D
OELPUMPE. KPL.
OIL PUMP
# 2
78010181A
BY-PASS-VERSCHLUSS
BYPASS CAP
# 3
79910551A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
# 4
88640331A
O-RING 17, 96X2, 62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
# 5
59310181A
BY-PASS VENTIL
BY-PASS VALVE
# 6
88640371A
O-RING 14X1, 78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 14X1.78
# 7
85211951A
DICHTUNG 10, 5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
# 8
77151298B
SCHRAUBE TCEI M8X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X40
# 9
85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
# 10
77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
# 11
85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
# 12
17410252A
OELPUMPE ANTRIEBSRAD
OIL PUMP GEAR
# 13
71010011A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 14
79920772A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
# 15
075949280
BEZUNGSBUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
LOCATING DOWEL
# 16
77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 17
78810651A
DICHTUNG
GASKET
# 18
88640341A
O-RING 37.77X2.62
# 19
24010251A
DECKEL
COVER
# 20
44440034A
44440038A
OELFILTER
FILTER, OIL
# 21
81510281A
SCHRAUBE, OELFILTER ANSCHLUSS
BOLT UNION
# 22
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 23
89410141A
SIEBOELFILTER
OIL NET FILTER
# 24
88440421A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 25
88450361A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 26
067049310
BUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BUSH
# 27
77911622A
SCHRAUBE TCEI M10X1.5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M10X1.5X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de OLIEPOMP - FILTER van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.