VOORWIEL - ACHTERWIEL VOOR DUCATI 999 R 2006

VOORWIEL   ACHTERWIEL voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  81910431A
VORDERRADZAPFEN
FRONT WHEEL SPINDLE
 
(2)  93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
 
(2)  93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
 
(3)  77913991A
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
 
(3)  77913991A
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
 
(4)  71311961A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(5)  49240751A
VORDERE BREMSSCHEIBE
FRONT BRAKE DISC
 
(5)  49240751A
VORDERE BREMSSCHEIBE
FRONT BRAKE DISC
 
(6)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(6)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(7)  71410471A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(8)  50121021AB
VORDERRAD
FRONT WHEEL
 
(9)  71311973A
DISTANZSTUECK LINKS
LEFT SPACER
 
(10)  74810141C
MUTTER M25X1,25
NUT M25X1.25
 
(11)  49720012A
SCHLAUCHLOSES REIFENVENTIL
VALVE, TUBELESS TIRE
 
(12)  77913111A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
 
(13)  49240771A
HINTERRADBREMSSCHEIBE
REAR BRAKE DISC
 
(14)  71410571A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(15)  49720031A
SCHLAUCHLOSES REIFENVENTIL
VALVE, TUBELESS TIRE
 
(16)  50221021AB
HINTERRAD
REAR WHEEL
 
(17)  70010591A
GUMMITEILE
WHEEL RUNNER BUSH
 
(18)  82110091B
ZAPFEN
SPRING DRIVE FIXING BUSH
 
(18)  82110091B
ZAPFEN
SPRING DRIVE FIXING BUSH
 
(19)  71010841A
GEFLANSCHBUCHSE
BUSH WITH COLLAR
 
(20)  16010922A
KETTENRADHALTEFLANSCH
REAR SPROCKET FLANGE
 
(21)  70250501A
LAGER
BEARING
 
(21)  70250501A
LAGER
BEARING
 
(22)  71311841A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(23)  71311861A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(24)  49410811A
KETTENRAD Z36
REAR SPROCKET T36
 
(25)  74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
 
(26)  88440061A
SPRENGRING
CIRCLIP
 
(27)  67640373A
CHAIN DID 525HV3 96 MAGLIE OPENED
CHAIN
 
(28)  67620431A
KIT SEKUNDARANTRIEBS
FINAL DRIVE KIT
 
(29)  85211811A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER
 
(30)  70240381A
LAGER 35X62X14
BEARING, 35X62X14
 
(30)  70240381A
LAGER 35X62X14
BEARING, 35X62X14
 
(31)  93040391A
DICHTUNGSRING 40X55X7
SEAL RING 40X55X7
 
(32)  96740404B
HINT. MONTAGESTÄN.999R/749R'04
REAR STAND
Onderdeelnummer Produkt
# 1
81910431A
VORDERRADZAPFEN
FRONT WHEEL SPINDLE
# 2
93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
# 3
77913991A
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
# 4
71311961A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 5
49240751A
VORDERE BREMSSCHEIBE
FRONT BRAKE DISC
# 6
70250451A
LAGER
BEARING
# 7
71410471A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
# 8
50121021AB
VORDERRAD
FRONT WHEEL
# 9
71311973A
DISTANZSTUECK LINKS
LEFT SPACER
# 10
74810141C
MUTTER M25X1, 25
NUT M25X1.25
# 11
49720012A
SCHLAUCHLOSES REIFENVENTIL
VALVE, TUBELESS TIRE
# 12
77913111A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
# 13
49240771A
HINTERRADBREMSSCHEIBE
REAR BRAKE DISC
# 14
71410571A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
# 15
49720031A
SCHLAUCHLOSES REIFENVENTIL
VALVE, TUBELESS TIRE
# 16
50221021AB
HINTERRAD
REAR WHEEL
# 17
70010591A
GUMMITEILE
WHEEL RUNNER BUSH
# 18
82110091B
ZAPFEN
SPRING DRIVE FIXING BUSH
# 19
71010841A
GEFLANSCHBUCHSE
BUSH WITH COLLAR
# 20
16010922A
KETTENRADHALTEFLANSCH
REAR SPROCKET FLANGE
# 21
70250501A
LAGER
BEARING
# 22
71311841A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
# 23
71311861A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 24
49410811A
KETTENRAD Z36
REAR SPROCKET T36
# 25
74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
# 26
88440061A
SPRENGRING
CIRCLIP
# 27
67640371A
67640373A
CHAIN DID 525HV3 96 MAGLIE OPENED
CHAIN
# 28
67620431A
KIT SEKUNDARANTRIEBS
FINAL DRIVE KIT
# 29
85211811A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER
# 30
70240381A
LAGER 35X62X14
BEARING, 35X62X14
# 31
93040391A
DICHTUNGSRING 40X55X7
SEAL RING 40X55X7
# 32
55520121B
HINT. MONTAGESTÄN.999R/749R'04
REAR STAND
Contact
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOORWIEL - ACHTERWIEL van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.