STUUR - VOOR SCHOKBREKER VOOR DUCATI 999 R 2006

STUUR   VOOR SCHOKBREKER voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  34220332A
GABELKOPFGRUPPE
STEERING CROWN WITH PIN
 
(2)  93010041B
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
 
(2)  93010041B
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
 
(3)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(3)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(4)  34320051A
ROHR
TUBE
 
(5)  88450011A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(6)  77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
 
(7)  85210711A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 1 MM
 
(8)  77910601A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(9)  70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
 
(10)  65240061A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
 
(11)  24610761A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
 
(12)  59840161A
SCHLUESSELROHLING MIT TRANSPONDER
KEY, BLANK W/TRANSMITTER
 
(13)  59840183A
SCHLUSSEL OHNE TRANSPONDER
KEY BLANK
 
(14)  87210151A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(15)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(16)  77912981A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(17)  65040081B
RECHTER LICHTSCHALTER
RIGHT HANDLE SWITCH
 
(18)  77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
 
(18)  77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
 
(19)  36010431A
HALBLENKER RECHTS
RIGHT HALF-HANDLEBAR
 
(20)  71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(21)  34110411A
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(22)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(23)  84820021A
KUGELGELENK LENKUNGSTOSSDAEMPFER
BALL JOINT, STEERING DAMPER
 
(24)  77156668B
SCHRAUBE TCEIF M6X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X18
 
(25)  77110451A
SCHRAUBE TCEIF M6X40 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X40
 
(26)  36410031A
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
 
(27)  88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
 
(28)  71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(29)  34110361A
LENKERBLOCKIERHEBEL
STEERING LOCK ARM
 
(30)  65140131A
LINKS LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
 
(31)  36010441A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
 
(32)  65620012A
ASS.CAVI COMANDO GAS/STARTERSBE
CABLE, THROTTLE & STARTER
 
(32)  65620012A
ASS.CAVI COMANDO GAS/STARTERSBE
CABLE, THROTTLE & STARTER
 
(33)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(33)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(34)  86150131A
SPANNSTIFT 4X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 4X12
 
(35)  77912521B
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(36)  74940021A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(37)  51840041C
ANTENNE IMMOBILIZER
ANTENNA IMMOBILIZER
 
(38)  74750031A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
 
(39)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(39)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(40)  79911711A
FEDER STARTERSEIL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING, STARTER CABLE
 
(41)  77850091A
GEWINDESTIFT M4X6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL M4X6
 
(42)  80820471A
KLEMME
CLAMP
 
(43)  77110401A
SCHRAUBE TCEIF M6X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X18
Onderdeelnummer Produkt
# 1
34220331A
34220332A
GABELKOPFGRUPPE
STEERING CROWN WITH PIN
# 2
93010041A
93010041B
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
# 3
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 4
34320051A
ROHR
TUBE
# 5
88450011A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 6
77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
# 7
85210711A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 1 MM
# 8
77910601A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 9
70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
# 10
65240061A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
# 11
24610761A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
# 12
59840161A
SCHLUESSELROHLING MIT TRANSPONDER
KEY, BLANK W/TRANSMITTER
# 13
59840181A
59840183A
SCHLUSSEL OHNE TRANSPONDER
KEY BLANK
# 14
87210151A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BALANCER SET, HANDLE BAR
# 15
65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 16
77912981A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
# 17
65040081B
RECHTER LICHTSCHALTER
RIGHT HANDLE SWITCH
# 18
77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
# 19
36010431A
HALBLENKER RECHTS
RIGHT HALF-HANDLEBAR
# 20
71312091A
71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 21
34110411A
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 22
77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
# 23
84820021A
KUGELGELENK LENKUNGSTOSSDAEMPFER
BALL JOINT, STEERING DAMPER
# 24
77156668B
SCHRAUBE TCEIF M6X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X18
# 25
77110451A
SCHRAUBE TCEIF M6X40 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X40
# 26
36410031A
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
# 27
88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
# 28
71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 29
34110361A
LENKERBLOCKIERHEBEL
STEERING LOCK ARM
# 30
65140131A
LINKS LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
# 31
36010441A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
# 32
65620011A
65620012A
ASS.CAVI COMANDO GAS/STARTERSBE
CABLE, THROTTLE & STARTER
# 33
88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
# 34
86150131A
SPANNSTIFT 4X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 4X12
# 35
77912521B
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 36
74940021A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT, SELF-LOCKING M6
# 37
51840041C
ANTENNE IMMOBILIZER
ANTENNA IMMOBILIZER
# 38
74750031A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
# 39
65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 40
79911711A
FEDER STARTERSEIL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING, STARTER CABLE
# 41
77850091A
GEWINDESTIFT M4X6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL M4X6
# 42
80820471A
KLEMME
CLAMP
# 43
77110401A
SCHRAUBE TCEIF M6X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X18
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUUR - VOOR SCHOKBREKER van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.