DRIJFSTANG VOOR DUCATI 1198 2010

DRIJFSTANG voor Ducati 1198 2010
 
(1)  14621541C
ALBERO MOTORE + GRANI
CRANKSHAFT
 
(2)  77911092A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  79910512A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
 
(4)  77915471A
GEWINDESTIFT STEI M8X8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THREADED DOWEL STEI M8X8
 
(5)  15820236A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(5)  15820236A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(5)  15820236A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(5)  15820236A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(6)  71110891A
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE
PLANE BEARING, CONNECTING ROD
 
(6)  71110891A
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE
PLANE BEARING, CONNECTING ROD
 
(7)  71010611A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(9)  77914041A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
 
(9)  77914041A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
 
(10)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(11)  85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
 
(11)  85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
 
(12)  85110101A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
 
(13)  75010571A
MUTTER M24X1
NUT M24X1
 
(14)  75010121D
SZPEZIALMUTTER
NUT
 
(15)  87311072A
PFROPFEN
PLUG
Onderdeelnummer Produkt
# 1
14621541B
14621541C
ALBERO MOTORE + GRANI
CRANKSHAFT
# 2
77911092A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
# 3
79910512A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
# 4
77915471A
GEWINDESTIFT STEI M8X8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THREADED DOWEL STEI M8X8
# 5
15820232A
15820236A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
# 6
71110891A
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE
PLANE BEARING, CONNECTING ROD
# 7
71010611A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 8
11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
# 9
77914041A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
# 10
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
# 11
85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
# 12
85110101A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
# 13
75010571A
MUTTER M24X1
NUT M24X1
# 14
75010122A
75010121D
SZPEZIALMUTTER
NUT
# 15
87311071A
87311072A
PFROPFEN
PLUG
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DRIJFSTANG van de 1198 van uw 2010. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.