ACHTERFRAME VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

ACHTERFRAME voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  47017021AG
HALTERUNG, HINTEN
REAR FRAME COMP.
 
(2)  77210873A
SCHRAUBE TCEI M8X25 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEI M8X25
 
(3)  74941128B
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M8
 
(4)  83014181A
KONSOLE
BRACKET
 
(5)  77210501C
SCHRAUBE TEF M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12
 
(6)  46410551A
LINKS FUSSRASTE
LEFT FOOTREST
 
(7)  82110511AB
RASTENBOLZEN
FOOTREST PIN
 
(7)  82110511AB
RASTENBOLZEN
FOOTREST PIN
 
(8)  82411491AB
HINTERFUSSRASTENHALTER LINKS
BRACKET, PILLION FOOTREST LH
 
(9)  82411481AB
HINTERFUSSRASTENHALTER RECHTS
BRACKET, PILLION FOOTREST RH
 
(10)  79910241A
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
 
(10)  79910241A
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
 
(11)  84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(11)  84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(12)  77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
 
(12)  77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
 
(13)  46410561A
RECHTS FUSSRASTE
RIGHT FOOTREST
 
(14)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(14)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(15)  69610121A
SCHLOSS
BLOCK
 
(15)  69610121A
SCHLOSS
BLOCK
Onderdeelnummer Produkt
# 1
47017021AG
HALTERUNG, HINTEN
REAR FRAME COMP.
# 2
77210873A
SCHRAUBE TCEI M8X25 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEI M8X25
# 3
74941128B
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M8
# 4
83014181A
KONSOLE
BRACKET
# 5
77210501C
SCHRAUBE TEF M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12
# 6
46410551A
LINKS FUSSRASTE
LEFT FOOTREST
# 7
82110511AB
RASTENBOLZEN
FOOTREST PIN
# 8
82411251AB
82411491AB
HINTERFUSSRASTENHALTER LINKS
BRACKET, PILLION FOOTREST LH
# 9
82411241AB
82411481AB
HINTERFUSSRASTENHALTER RECHTS
BRACKET, PILLION FOOTREST RH
# 10
79910241A
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
# 11
84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
# 12
77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
# 13
46410561A
RECHTS FUSSRASTE
RIGHT FOOTREST
# 14
88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
# 15
69610121A
SCHLOSS
BLOCK
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERFRAME van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...