ACHTERWIEL AS VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

ACHTERWIEL AS voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  67620691A
KIT SEKUNDARANTRIEBS
FINAL DRIVE KIT
 
(2)  75012111AA
MUTTER
NUT
 
(3)  85210582A
SCHEIBE
WASHER
 
(4)  74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
 
(5)  16014221A
KETTENRADHALTEFLANSCH
REAR SPROCKET FLANGE
 
(6)  81920382C
HINTERRADBOLZEN
REAR WHEEL SPINDLE
 
(7)  71210181A
BUCHSE
BUSH
 
(8)  67640691A
KETTE
CHAIN
 
(9)  70090552A
STOESSSCHUTZGUMMI
ABSORBER, HUB SHOCK
 
(10)  49421381A
ZAHNKETTENRAD Z39
REAR SPROCKET 39T
 
(11)  86310011D
STIFT
PIN
 
(12)  71410831A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(13)  75620081A
HINTERRADNABE
HUB, REAR WHEEL
 
(14)  77112311A
SCHRAUBE TCEIR M8X14 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIR M8X14
 
(15)  85211591A
SCHEIBE 70,5X87X1
WASHER 70.5X87X1
 
(16)  88650031A
O-RING
 
(16)  88650031A
O-RING
 
(17)  82510381A
KONSOLE, HINTENBREMSESATTEL
BRACKET, REAR CALIPER
 
(18)  88450041A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CIRCLIP
 
(19)  49240761A
HINTERRADBREMSSCHEIBE
REAR BRAKE DISC
 
(20)  75910081A
KLAMMER 35MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RETAINER 35MM
 
(21)  46012551A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
 
(22)  77110391B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(23)  71110671A
BUCHSE
BUSH
 
(24)  85212331A
SCHEIBE 70,5X90X3,5
WASHER 70.5X90X3.5
 
(25)  77210051B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(26)  85210551A
SCHEIBE
WASHER
 
(27)  67740131A
VERBINDUNG KETTE
CHAIN LINK
Onderdeelnummer Produkt
# 1
67620691A
KIT SEKUNDARANTRIEBS
FINAL DRIVE KIT
# 2
75011581AA
75012111AA
MUTTER
NUT
# 3
85210582A
SCHEIBE
WASHER
# 4
74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
# 5
16014221A
KETTENRADHALTEFLANSCH
REAR SPROCKET FLANGE
# 6
819Z0011B
81920382C
HINTERRADBOLZEN
REAR WHEEL SPINDLE
# 7
71210181A
BUCHSE
BUSH
# 8
67640691A
KETTE
CHAIN
# 9
70090551A
70090552A
STOESSSCHUTZGUMMI
ABSORBER, HUB SHOCK
# 10
49421381A
ZAHNKETTENRAD Z39
REAR SPROCKET 39T
# 11
86310011D
STIFT
PIN
# 12
71410831A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 13
75620081A
HINTERRADNABE
HUB, REAR WHEEL
# 14
77112311A
SCHRAUBE TCEIR M8X14 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIR M8X14
# 15
85211591A
SCHEIBE 70, 5X87X1
WASHER 70.5X87X1
# 16
88650031A
O-RING
# 17
82510381A
KONSOLE, HINTENBREMSESATTEL
BRACKET, REAR CALIPER
# 18
88450041A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CIRCLIP
# 19
49240761A
HINTERRADBREMSSCHEIBE
REAR BRAKE DISC
# 20
75910081A
KLAMMER 35MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RETAINER 35MM
# 21
46012551A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
# 22
77110391B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 23
71110671A
BUCHSE
BUSH
# 24
85212331A
SCHEIBE 70, 5X90X3, 5
WASHER 70.5X90X3.5
# 25
77210051B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 26
85210551A
SCHEIBE
WASHER
# 27
67740131A
VERBINDUNG KETTE
CHAIN LINK
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERWIEL AS van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...