CARTERDELEN - LAGER VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

CARTERDELEN   LAGER voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  70250191A
LAGER 25X62X17
BEARING 25X62X17
 
(2)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(3)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(4)  85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(5)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
 
(6)  78010721A
VERSCHLUSS BY-PASS M16X1.5
PLUG BY-PASS M16X1.5
 
(7)  71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(7)  71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(8)  93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
 
(9)  757941542
LAGER
BEARING
 
(10)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(11)  70240931A
LAGER 35X85X23
BEARING 35X85X23
 
(12)  77950621A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
 
(13)  77350618B
SCHRAUBE TCEIR M6X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M6X8
 
(14)  77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(15)  77150808B
SCHRAUBE TCEI M6X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X75
 
(16)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(17)  77151398B
SCHRAUBE TCEI M8X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X90
 
(18)  88650131A
O-RING 3.68X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 3.68X1.78
 
(19)  87511461B
DUESE
JET
 
(20)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
 
(21)  84740061A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(22)  77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
 
(23)  79940121A
FEDER
SPRING
 
(24)  77916501AD
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(25)  85212461A
UNTERLEGSCHEIBE MESSING 6X13X2 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, BRASS 6X13X2 MM
 
(26)  83110151A
PLATTCHEN
PLATE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
70250191A
LAGER 25X62X17
BEARING 25X62X17
# 2
70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
# 3
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 4
85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 5
720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
# 6
78010721A
VERSCHLUSS BY-PASS M16X1.5
PLUG BY-PASS M16X1.5
# 7
71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
# 8
93041231A
93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
# 9
757941542
LAGER
BEARING
# 10
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 11
70240931A
LAGER 35X85X23
BEARING 35X85X23
# 12
77950621A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
# 13
77350618B
SCHRAUBE TCEIR M6X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M6X8
# 14
77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 15
77150808B
SCHRAUBE TCEI M6X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X75
# 16
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 17
77151398B
SCHRAUBE TCEI M8X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X90
# 18
88650131A
O-RING 3.68X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 3.68X1.78
# 19
87511461B
DUESE
JET
# 20
77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
# 21
84740061A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
# 22
77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
# 23
79940121A
FEDER
SPRING
# 24
77916501AD
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 25
85212461A
UNTERLEGSCHEIBE MESSING 6X13X2 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, BRASS 6X13X2 MM
# 26
83110151A
PLATTCHEN
PLATE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN - LAGER van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...