KABELBOOM VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

KABELBOOM voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  51017601A
HAUPTKABELBAUM
MAIN WIRING HARNESS
 
(2)  74140381A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(3)  38010144B
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(4)  67040381A
ZUNDKERZE NGK MAR10A-J
SPARK PLUG NGK MAR10A-J
 
(5)  74110101A
SCHELLE 70MM
CLAMP 70MM
 
(6)  54140101A
RELAIS
RELAY
 
(6)  54140101A
RELAIS
RELAY
 
(7)  74110551A
GUMMIBAND 39MM
CLAMP
 
(8)  38940191A
SICHERUNG 5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 5A
 
(8)  38940191A
SICHERUNG 5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 5A
 
(9)  82911901A
HALTERUNG AUS GUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
MOUNT RUBBER
 
(9)  82911901A
HALTERUNG AUS GUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
MOUNT RUBBER
 
(10)  77110531A
SCHRAUBE TBEI M5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X10
 
(11)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(12)  51640013AB
HUPE
HORN
 
(13)  77211341A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(14)  51015771B
KABELBAUM SCHLUSSLICHT
CABLE, TAILLIGHT
 
(15)  82714301A
KONSOLE RELAIS
BRACKET, RELAY
 
(16)  82917561A
STUTZE, SICHERUNGSKASTEN
BRACKET, FUSE BOX
 
(16)  82917561A
STUTZE, SICHERUNGSKASTEN
BRACKET, FUSE BOX
 
(17)  77210893B
SCHRAUBE
SCREW
 
(18)  85040671A
SCHELLE TUCKER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP TUCKER
 
(19)  38940231A
SICHERUNG 30A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 30A
 
(20)  77150663B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(21)  51015701A
DATENERFASSUNGSKABEL
DATA ACQUISITION CABLE
 
(22)  87210532A
VERSCHLUSS (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CAP DDA
 
(23)  28620401B
KIT-DATENERFASSUNG
DATA ACQUISITION KIT
 
(24)  28611172M
STEUERGERAET DTC
CONTROLLER DIAGNOSTIC TROBLE CODE
 
(25)  85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
 
(26)  74110401A
SCHELLE
CLAMP
 
(27)  74110121A
GUMMIBAND 62MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP, RUBBER 62MM
 
(28)  069191030
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(29)  85550001B
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER
 
(30)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(31)  77156408B
SCHRAUBE TCEIF M5X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X14
 
(32)  83014631A
KONSOLE SICHERUNGSKASTEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BRACKET, FUSE BOX
 
(33)  85212641A
SCHEIBE 6,4X12,5X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(34)  51017271A
VERLANGERUNG, KABELBAUM
EXTENSION, WIRE LEAD
Onderdeelnummer Produkt
# 1
51017601A
HAUPTKABELBAUM
MAIN WIRING HARNESS
# 2
74140381A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
# 3
38010144B
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
# 4
67040381A
ZUNDKERZE NGK MAR10A-J
SPARK PLUG NGK MAR10A-J
# 5
74110101A
SCHELLE 70MM
CLAMP 70MM
# 6
54140101A
RELAIS
RELAY
# 7
74110551A
GUMMIBAND 39MM
CLAMP
# 8
38940191A
SICHERUNG 5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 5A
# 9
82911901A
HALTERUNG AUS GUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
MOUNT RUBBER
# 10
77110531A
SCHRAUBE TBEI M5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X10
# 11
85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
# 12
51640011AB
51640013AB
HUPE
HORN
# 13
77211341A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 14
51015771B
KABELBAUM SCHLUSSLICHT
CABLE, TAILLIGHT
Contact
# 15
82714301A
KONSOLE RELAIS
BRACKET, RELAY
# 16
82917561A
STUTZE, SICHERUNGSKASTEN
BRACKET, FUSE BOX
# 17
77210893B
SCHRAUBE
SCREW
# 18
85040671A
SCHELLE TUCKER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP TUCKER
# 19
38940231A
SICHERUNG 30A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 30A
# 20
77150663B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 21
51015701A
DATENERFASSUNGSKABEL
DATA ACQUISITION CABLE
# 22
87210532A
VERSCHLUSS (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CAP DDA
# 23
28620401B
KIT-DATENERFASSUNG
DATA ACQUISITION KIT
# 24
28611172M
STEUERGERAET DTC
CONTROLLER DIAGNOSTIC TROBLE CODE
# 25
85350091A
85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
# 26
74110401A
SCHELLE
CLAMP
# 27
74110121A
GUMMIBAND 62MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP, RUBBER 62MM
# 28
069191030
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
# 29
85550001B
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER
# 30
77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 31
77156408B
SCHRAUBE TCEIF M5X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X14
# 32
83014631A
KONSOLE SICHERUNGSKASTEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BRACKET, FUSE BOX
# 33
85212641A
SCHEIBE 6, 4X12, 5X1, 6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 34
51017271A
VERLANGERUNG, KABELBAUM
EXTENSION, WIRE LEAD
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KABELBOOM van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...