FRAME VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

FRAME voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  470P1892BA
RAHMEN
FRAME RED
 
(2)  74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
 
(3)  79911661A
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING. FOOTREST
 
(3)  79911661A
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING. FOOTREST
 
(4)  82110511AB
RASTENBOLZEN
FOOTREST PIN
 
(4)  82110511AB
RASTENBOLZEN
FOOTREST PIN
 
(5)  46410561A
RECHTS FUSSRASTE
RIGHT FOOTREST
 
(6)  77210461B
SCHRAUBE TEF M5X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M5X8
 
(6)  77210461B
SCHRAUBE TEF M5X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M5X8
 
(7)  77211471AA
SCREW TBEI M8X18 COLL.Ø10X4,5 8.8 FF BLK
SCREW M8X18
 
(7)  77211471AA
SCREW TBEI M8X18 COLL.Ø10X4,5 8.8 FF BLK
SCREW M8X18
 
(8)  24713001BB
FUSS RECHTESCHUTZPLATTE
GUARD FRONT STEP RH
 
(9)  82411471AB
VORDESFUSSRASTENHALTER RECHTS
BRACKET FRONT RIGHT FOOTREST
 
(10)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(10)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(11)  24712991BB
FUSS LINKESCHTZPLATTE
GUARD FRONT STEP LH
 
(12)  46410551A
LINKS FUSSRASTE
LEFT FOOTREST
 
(13)  82111701B
BOLZEN
PIN PEDAL
 
(14)  77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
 
(14)  77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
 
(15)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
 
(16)  71313651A
DISTANZSTUECK 6,2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
 
(17)  71210341A
BUCHSE
BUSH
 
(18)  76410112A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COVER PEDAL
 
(19)  45610541AB
SCHALTHEBEL SCHWARZES
GEARCHANGE LEVER BLACK
 
(20)  45612081AA
GANGSHEBEL
GEAR CONTROL LEVER
 
(21)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(21)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(22)  85250271A
SCHEIBE 6.2X12X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.2X12X1
 
(23)  11720981B
STAB FÜR WECHSELGETRIEBEVORGELEGE QUICK
GEARBOX TRANSMISSION ROD QUICK SHIFT
 
(24)  77917481AA
SPEZIALSCHRAUBE
PIN
 
(25)  76410511A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
 
(26)  76410501A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
 
(27)  77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X20
 
(28)  82411461AB
VORDESFUSSRASTENHALTER LINKS
BRACKET FRONT LEFT FOOTREST
 
(29)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(29)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
47011892BA
470P1892BA
RAHMEN
FRAME RED
# 2
74840021A
74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
# 3
79911661A
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING. FOOTREST
# 4
82110511AB
RASTENBOLZEN
FOOTREST PIN
# 5
46410561A
RECHTS FUSSRASTE
RIGHT FOOTREST
# 6
77210461B
SCHRAUBE TEF M5X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M5X8
# 7
77210772A
77211471AA
SCREW TBEI M8X18 COLL.Ø10X4, 5 8.8 FF BLK
SCREW M8X18
# 8
24713001BB
FUSS RECHTESCHUTZPLATTE
GUARD FRONT STEP RH
# 9
82411471AB
VORDESFUSSRASTENHALTER RECHTS
BRACKET FRONT RIGHT FOOTREST
# 10
88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
# 11
24712991BB
FUSS LINKESCHTZPLATTE
GUARD FRONT STEP LH
# 12
46410551A
LINKS FUSSRASTE
LEFT FOOTREST
# 13
82111701B
BOLZEN
PIN PEDAL
# 14
77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
# 15
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
# 16
71313651A
DISTANZSTUECK 6, 2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
# 17
71210341A
BUCHSE
BUSH
# 18
76410112A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COVER PEDAL
# 19
45610541AB
SCHALTHEBEL SCHWARZES
GEARCHANGE LEVER BLACK
# 20
45612081AA
GANGSHEBEL
GEAR CONTROL LEVER
# 21
74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
# 22
85250271A
SCHEIBE 6.2X12X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.2X12X1
# 23
11720981B
STAB FÜR WECHSELGETRIEBEVORGELEGE QUICK
GEARBOX TRANSMISSION ROD QUICK SHIFT
# 24
77914842B
77917481AA
SPEZIALSCHRAUBE
PIN
# 25
76410511A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
# 26
76410501A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
# 27
77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X20
# 28
82411461AB
VORDESFUSSRASTENHALTER LINKS
BRACKET FRONT LEFT FOOTREST
# 29
88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...