KOPPELINGS DEKSEL VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

KOPPELINGS DEKSEL voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  24321181EE
DECKEL AN KUPPLUNGSSEITE SCHWARZ
COVER CLUTCH SIDE BLACK
 
(1)  24321181EE
DECKEL AN KUPPLUNGSSEITE SCHWARZ
COVER CLUTCH SIDE BLACK
 
(1)  24321181EE
DECKEL AN KUPPLUNGSSEITE SCHWARZ
COVER CLUTCH SIDE BLACK
 
(1)  24321181EE
DECKEL AN KUPPLUNGSSEITE SCHWARZ
COVER CLUTCH SIDE BLACK
 
(2)  77150833B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(3)  77150813B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(4)  25440013A
SCHAUGLAS, OELKONTROLL
WINDOW, OIL LEVEL CHECK
 
(5)  77150693B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(6)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(6)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(7)  77915011A
SCHRAUBE
SCREW
 
(8)  66549680
BUSH
 
(9)  93040211A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
 
(10)  85211351A
DISTANZSCHEIBE 20,8X37.8X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THRUST WASHER 20.8X37.8X1
 
(11)  88450131A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CIRCLIP
 
(12)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(13)  71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
 
(14)  82714331A
PLAETTE SCHALLDAEMPFTAFEL
PLATE, SOUND ARRESTER DAMPER
 
(15)  89320121A
VERSCHLUSS KPL.
PLUG ASSY
 
(16)  48610721A
SCHALLDAEMPFTAFEL
DAMPER, SOUND ARRESTER
 
(17)  78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
 
(17)  78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
 
(18)  88640891A
O-RING 18.64X3.53
 
(19)  77150723B
SCHRAUBE TCEI M6X35 UNI 5931
SCREW TCEI M6X35 UNI 5931
 
(20)  85212641A
SCHEIBE 6,4X12,5X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(21)  75810412A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
 
(22)  71313651A
DISTANZSTUECK 6,2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24321181EE
DECKEL AN KUPPLUNGSSEITE SCHWARZ
COVER CLUTCH SIDE BLACK
# 2
77150833B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 3
77150813B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 4
25440012A
25440013A
SCHAUGLAS, OELKONTROLL
WINDOW, OIL LEVEL CHECK
# 5
77150693B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 6
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 7
77915011A
SCHRAUBE
SCREW
# 8
66549680
BUSH Contact
# 9
93040211A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
# 10
85211351A
DISTANZSCHEIBE 20, 8X37.8X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THRUST WASHER 20.8X37.8X1
# 11
88450131A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CIRCLIP
# 12
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 13
71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
# 14
82714331A
PLAETTE SCHALLDAEMPFTAFEL
PLATE, SOUND ARRESTER DAMPER
# 15
89320121A
VERSCHLUSS KPL.
PLUG ASSY
# 16
48610721A
SCHALLDAEMPFTAFEL
DAMPER, SOUND ARRESTER
# 17
78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
# 18
88640891A
O-RING 18.64X3.53
# 19
77150723B
SCHRAUBE TCEI M6X35 UNI 5931
SCREW TCEI M6X35 UNI 5931
# 20
85212641A
SCHEIBE 6, 4X12, 5X1, 6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 21
75810412A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
# 22
71313651A
DISTANZSTUECK 6, 2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOPPELINGS DEKSEL van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...