KUIP VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

KUIP voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  48120404AP
FAHRTWINDSCHUTZ KOMPLETT
COMPLETE HEADLIGHT FAIRING
 
(1)  48120404AP
FAHRTWINDSCHUTZ KOMPLETT
COMPLETE HEADLIGHT FAIRING
 
(1)  48120404AP
FAHRTWINDSCHUTZ KOMPLETT
COMPLETE HEADLIGHT FAIRING
 
(2)  43818481A
LINKS AUFKLEBER
LEFT STICKER
 
(3)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(3)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(3)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(4)  77915441A
SCHRAUBE
SCREW
 
(5)  85611361A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(5)  85611361A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(6)  79912282A
FEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING
 
(7)  73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
 
(8)  52320391B
RÜCKSPIEGEL RECHT
REAR-VIEW MIRROR R.H.
 
(9)  52320401B
RÜCKSPIEGEL LINK
REAR-VIEW MIRROR L.H.
 
(10)  75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
 
(11)  85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
 
(12)  77510641A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW, SPECIAL
 
(13)  48710391B
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
 
(14)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(14)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(14)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(15)  77251018B
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X20
 
(16)  77950461A
SCHRAUBE TBEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X12
 
(17)  85250291A
SCHEIBE 6.4X18X1.6 (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
WASHER 6.4X18X1.6
 
(18)  46012471A
VERSCHLUSS VERKLEIDUNG
FRONT FAIRING LOWER PLATE
 
(19)  86610771A
DICHTUNG
GASKET
 
(19)  86610771A
DICHTUNG
GASKET
 
(20)  86610763A
STOPFEN
PAD
 
(20)  86610763A
STOPFEN
PAD
 
(21)  46012781A
NETZ VORNE LINKS
NET FRONT LH
 
(22)  46012771A
NETZ VORNE RECHTS
NET FRONT RH
 
(23)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(24)  85041051A
MUTTER, NIETE WEIBLICH (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RIVET FEMALE
 
(25)  46012532A
RECHTE TAFEL
COWLING, INNER, RH
 
(26)  46012543A
LINKE TAFEL
COWLING, INNER, LH
 
(27)  85041041A
ZAPFEN MAENNLICH (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RIVET, MALE
 
(28)  77150288B
SCHRAUBE TCEI M4X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M4X35
 
(28)  77150288B
SCHRAUBE TCEI M4X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M4X35
 
(29)  71314611A
RUECKSPIEGELHALTER LINKS
LEFT DRIVING MIRROR HOLDER
 
(30)  71314601A
RUECKSPIEGELHALTER RECHTS
RIGHT DRIVING MIRROR HOLDER
 
(31)  43818471A
RECHTER AUFKLEBER
RIGHT STICKER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
48120404AP
FAHRTWINDSCHUTZ KOMPLETT
COMPLETE HEADLIGHT FAIRING
# 2
43818481A
LINKS AUFKLEBER
LEFT STICKER
# 3
77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
# 4
77915441A
SCHRAUBE
SCREW
# 5
85611361A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 6
79912282A
FEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING
# 7
73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
# 8
52320391B
RÜCKSPIEGEL RECHT
REAR-VIEW MIRROR R.H.
# 9
52320401B
RÜCKSPIEGEL LINK
REAR-VIEW MIRROR L.H.
# 10
75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
# 11
85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
# 12
77510641A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW, SPECIAL
# 13
48710391B
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
# 14
85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
# 15
77251018B
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X20
# 16
77950461A
SCHRAUBE TBEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X12
# 17
85250291A
SCHEIBE 6.4X18X1.6 (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
WASHER 6.4X18X1.6
# 18
46012471A
VERSCHLUSS VERKLEIDUNG
FRONT FAIRING LOWER PLATE
# 19
86610771A
DICHTUNG
GASKET
# 20
86610763A
STOPFEN
PAD
# 21
46012781A
NETZ VORNE LINKS
NET FRONT LH
# 22
46012771A
NETZ VORNE RECHTS
NET FRONT RH
# 23
85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
# 24
85041051A
MUTTER, NIETE WEIBLICH (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RIVET FEMALE
# 25
46012531A
46012532A
RECHTE TAFEL
COWLING, INNER, RH
# 26
46012542A
46012543A
LINKE TAFEL
COWLING, INNER, LH
# 27
85041041A
ZAPFEN MAENNLICH (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RIVET, MALE
# 28
77150288B
SCHRAUBE TCEI M4X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M4X35
# 29
71314611A
RUECKSPIEGELHALTER LINKS
LEFT DRIVING MIRROR HOLDER
# 30
71314601A
RUECKSPIEGELHALTER RECHTS
RIGHT DRIVING MIRROR HOLDER
# 31
43818471A
RECHTER AUFKLEBER
RIGHT STICKER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KUIP van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...