NOKKENAS VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

NOKKENAS voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  88650511A
O-RING 12.39X3.53 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 12.39X3.53
 
(1)  88650511A
O-RING 12.39X3.53 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 12.39X3.53
 
(1)  88650511A
O-RING 12.39X3.53 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 12.39X3.53
 
(1)  88650511A
O-RING 12.39X3.53 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 12.39X3.53
 
(2)  70350022A
RINGMUTTER M17X1
RING NUT M17X1
 
(2)  70350022A
RINGMUTTER M17X1
RING NUT M17X1
 
(3)  77915093A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  77915093A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  77915093A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  77915093A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(4)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
 
(4)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
 
(4)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
 
(4)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
 
(5)  24712871B
ZYLINDERKOPFDECKEL WAAGRECHTEN
COVER CYLINDER HEAD, HORIZONTAL
 
(6)  24712881B
ZYLINDERKOPFDECKEL SENKRECHTEN
COVER CYLINDER HEAD, VERTICAL
 
(7)  25510193A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
 
(7)  25510193A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
 
(7)  25510193A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
 
(8)  78810941A
DICHTUNG, ZUENDKERZE
SEAL, SPARK PLUG HOLE
 
(8)  78810941A
DICHTUNG, ZUENDKERZE
SEAL, SPARK PLUG HOLE
 
(9)  78810931A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
 
(9)  78810931A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
 
(10)  16010941A
FLANSCH
FLANGE
 
(10)  16010941A
FLANSCH
FLANGE
 
(10)  16010941A
FLANSCH
FLANGE
 
(10)  16010941A
FLANSCH
FLANGE
 
(11)  14823471C
VERTEILERWELLE DER SENKRECHTEN ANSAUGUNG
VERTICAL INTAKE CAMSHAFT
 
(12)  68050061A
FEDERKEIL 3X5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WOODRUFF KEY 3X5
 
(12)  68050061A
FEDERKEIL 3X5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WOODRUFF KEY 3X5
 
(12)  68050061A
FEDERKEIL 3X5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WOODRUFF KEY 3X5
 
(12)  68050061A
FEDERKEIL 3X5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WOODRUFF KEY 3X5
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(14)  14823481C
VERTEILERWELLE WAAGRECHTER AUSLAß
HORIZONTAL EXHAUST CAMSHAFT
 
(15)  14823461C
VERTEILERWELLE DER WAAGRECHTEN ANSAUGUNG
HORIZONTAL INTAKE CAMSHAFT
 
(16)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(16)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(16)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(16)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(17)  93050071A
WELLENDICHTRING BAVISLRSX7 24-35-7
SEAL, OIL BAVISLRSX7 24-35-7
 
(18)  14823491C
VERTEILERWELLE SENKRECHTER AUSLAß
VERTICAL EXHAUST CAMSHAFT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
88650511A
O-RING 12.39X3.53 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 12.39X3.53
# 2
70350022A
RINGMUTTER M17X1
RING NUT M17X1
# 3
77915093A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
# 4
85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
# 5
24712871B
ZYLINDERKOPFDECKEL WAAGRECHTEN
COVER CYLINDER HEAD, HORIZONTAL
# 6
24712881B
ZYLINDERKOPFDECKEL SENKRECHTEN
COVER CYLINDER HEAD, VERTICAL
# 7
25510193A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
# 8
78810941A
DICHTUNG, ZUENDKERZE
SEAL, SPARK PLUG HOLE
# 9
78810931A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
# 10
16010941A
FLANSCH
FLANGE
# 11
14823471C
VERTEILERWELLE DER SENKRECHTEN ANSAUGUNG
VERTICAL INTAKE CAMSHAFT
# 12
68050061A
FEDERKEIL 3X5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WOODRUFF KEY 3X5
# 13
87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
# 14
14823481C
VERTEILERWELLE WAAGRECHTER AUSLAß
HORIZONTAL EXHAUST CAMSHAFT
# 15
14823461C
VERTEILERWELLE DER WAAGRECHTEN ANSAUGUNG
HORIZONTAL INTAKE CAMSHAFT
# 16
77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
# 17
93050071A
WELLENDICHTRING BAVISLRSX7 24-35-7
SEAL, OIL BAVISLRSX7 24-35-7
# 18
14823491C
VERTEILERWELLE SENKRECHTER AUSLAß
VERTICAL EXHAUST CAMSHAFT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de NOKKENAS van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...