UITLAATSYSTEEM VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

UITLAATSYSTEEM voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  34220551A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
 
(1)  34220551A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
 
(1)  74810241A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(1)  74810241A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(2)  79010151A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
GASKET, EXHAUST PIPE
(2)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(3)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(3)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(3)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
(3)  79912632A
FEDER AUSPUFFROHRBEFESTIGUNG
SPRING, EXHAUST PIPE
 
(3)  79912632A
FEDER AUSPUFFROHRBEFESTIGUNG
SPRING, EXHAUST PIPE
 
(3)  79912632A
FEDER AUSPUFFROHRBEFESTIGUNG
SPRING, EXHAUST PIPE
 
(4)  57012612A
AUSPUFFROHR DES WAAGRECHTEN ZYLINDERKOPF
HORIZONTAL HEAD EXHAUST PIPE
(4)  77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
 
(5)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
(5)  87210481A
PFROPFEN
CAP
 
(6)  71614141A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
(6)  77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
 
(7)  46240011A
SPANNSTIFT 5X10 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 5X10 MM
(7)  77250381AB
SCHRAUBE TEF M6X30 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X30
 
(8)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(8)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(8)  74810351B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(8)  74810351B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(9)  16013674A
AUSPUFFROHR SENKRECHTEN ZYLINDERKOPF
EXHAUST PIPE, VERTICAL HEAD
(9)  70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
 
(10)  65240201A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
 
(10)  65240201A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
 
(10)  77151278B
SCHRAUBE TCEI M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X30
 
(10)  77151278B
SCHRAUBE TCEI M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X30
 
(11)  46012631A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
 
(11)  46012631A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
 
(11)  55211111A
LAMBDASONDE
SENSOR LAMBDA SOND
 
(11)  55211111A
LAMBDASONDE
SENSOR LAMBDA SOND
 
(12)  59840331A
SCHLUSSEL MIT TRANSPONDER
KEY WITH TRANSPONDER
(12)  71611441A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(13)  65620032B
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(13)  65620032B
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(13)  65620032B
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(13)  65620032B
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(13)  65620032B
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(13)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(13)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(13)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(13)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(13)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(14)  65110081A
LINKS LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
(14)  74110381A
FIXIERSCHELLE RECHTS SCHALLDAEMPFER
CLAMP, RH SILENCER
 
(15)  59840183A
SCHLUSSEL OHNE TRANSPONDER
KEY WITHOUT TRANSPONDER
(15)  74110371A
FIXIERSCHELLE LINKS SCHALLDAEMPFER
CLAMP, LEFT SILENCER
 
(16)  77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(16)  77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(16)  78811001A
DICHTUNG SCHALLDAEMPFERSCHELLE
SEAL, SILENCER CLAMP
 
(16)  78811001A
DICHTUNG SCHALLDAEMPFERSCHELLE
SEAL, SILENCER CLAMP
 
(17)  65010081A
RECHTER LICHTSCHALTER
RIGHT HANDLE SWITCH
(17)  77510331A
SCHRAUBE TBEI M5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X12
 
(18)  74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
(18)  77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
 
(19)  36020882A
HALBLENKER RECHTS
RIGHT HALF-HANDLEBAR
(19)  77310041A
SCHRAUBE TCEIR M6X22 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M6X22
 
(20)  73220212A
KABELGRUPPE, AUSLASSVENTIL
CABLE SET EXHAUST VALVE
(20)  75011491A
MUTTER
NUT
 
(21)  34110721A
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(21)  34110721A
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(21)  57012633A
TUBO ESCAPE CENTRAL
PIPE, EXHAUST CENTER
 
(21)  57012633A
TUBO ESCAPE CENTRAL
PIPE, EXHAUST CENTER
 
(22)  46012562B
WAERMISOLIERSTOFF
PROTECTOR, HEAT
(22)  74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(23)  77110501A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
(23)  85210721A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(24)  36020892A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
 
(24)  36020892A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
(24)  77210882B
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(24)  77210882B
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(25)  51840042B
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
(25)  78020011A
VERSCHLUSS KPL.
PLUG ASSY
 
(26)  71614071A
DISTANZSTUECK 5.2X8.4X2
SPACER 5.2X8.4X2
 
(26)  71614071A
DISTANZSTUECK 5.2X8.4X2
SPACER 5.2X8.4X2
 
(26)  71614071A
DISTANZSTUECK 5.2X8.4X2
SPACER 5.2X8.4X2
 
(26)  71614071A
DISTANZSTUECK 5.2X8.4X2
SPACER 5.2X8.4X2
(26)  86150221A
SPANNSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING
 
(26)  86150221A
SPANNSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING
 
(26)  86150221A
SPANNSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING
 
(26)  86150221A
SPANNSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING
 
(27)  85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
(27)  85212321A
SCHEIBE 8.5X14X1.2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 8.5X14X1.2
 
(28)  86611001B
STOPFEN
RUBBER PAD
(28)  87210591A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(29)  57413171A
SCHALLDAEMPFER LINKS
LEFT SILENCER
Onderdeel informatie
(29)  82920791A
HALTERUNG
BRACKET
 
(30)  57313171A
SCHALLDAEMPFER RECHTS
RIGHT SILENCER
Onderdeel informatie
(30)  71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(31)  59340301A
ELEKTROMOTOR, AUSLASSVENTIL
ELECTRIC MOTOR, EXHAUST VALVE
(31)  77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(32)  77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X20
(32)  85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
 
(33)  36420071B
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
(33)  71312411A
DISTANZSTUECK 6,2X10X7 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER 6.2X10X7
 
(34)  46012862B
WAERMISOLIERSTOFF
PROTECTOR, HEAT
(34)  88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
 
(35)  71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
(35)  85211861A
SCHEIBE 6,4X16X0,5 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
WASHER 6.4X16X0.5
 
(36)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
 
(36)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
 
(36)  84110521A
TELLER
RETAINER
 
(36)  84110521A
TELLER
RETAINER
 
(37)  79940091A
TELLERFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING WASHER
 
(38)  77510041A
SCHRAUBE TBEI M5X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X14
 
(39)  77210621A
SCHRAUBE TEF M5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M5X16
 
(40)  74810361A
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
Onderdeelnummer Produkt
# 1
34220551A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
# 1
74810241A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 2
79010151A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
GASKET, EXHAUST PIPE
# 2
93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 3
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 3
79912632A
FEDER AUSPUFFROHRBEFESTIGUNG
SPRING, EXHAUST PIPE
# 4
57012612A
AUSPUFFROHR DES WAAGRECHTEN ZYLINDERKOPF
HORIZONTAL HEAD EXHAUST PIPE
# 4
77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
# 5
76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
# 5
87210481A
PFROPFEN
CAP
# 6
71614141A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
# 6
77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
# 7
46240011A
SPANNSTIFT 5X10 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 5X10 MM
# 7
77250381AB
SCHRAUBE TEF M6X30 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X30
# 8
65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 8
74810351B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 9
16013674A
AUSPUFFROHR SENKRECHTEN ZYLINDERKOPF
EXHAUST PIPE, VERTICAL HEAD
# 9
70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
# 10
65240201A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
# 10
77151278B
SCHRAUBE TCEI M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X30
# 11
46012631A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
# 11
55211111A
LAMBDASONDE
SENSOR LAMBDA SOND
# 12
59840331A
SCHLUSSEL MIT TRANSPONDER
KEY WITH TRANSPONDER
# 12
71611441A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 13
65620031B
65620032B
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
# 13
85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
# 14
65110081A
LINKS LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
# 14
74110381A
FIXIERSCHELLE RECHTS SCHALLDAEMPFER
CLAMP, RH SILENCER
# 15
59840183A
SCHLUSSEL OHNE TRANSPONDER
KEY WITHOUT TRANSPONDER
# 15
74110371A
FIXIERSCHELLE LINKS SCHALLDAEMPFER
CLAMP, LEFT SILENCER
# 16
77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 16
78811001A
DICHTUNG SCHALLDAEMPFERSCHELLE
SEAL, SILENCER CLAMP
# 17
65010081A
RECHTER LICHTSCHALTER
RIGHT HANDLE SWITCH
# 17
77510331A
SCHRAUBE TBEI M5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X12
# 18
74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
# 18
77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
# 19
36020882A
HALBLENKER RECHTS
RIGHT HALF-HANDLEBAR
# 19
77310041A
SCHRAUBE TCEIR M6X22 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M6X22
# 20
73220212A
KABELGRUPPE, AUSLASSVENTIL
CABLE SET EXHAUST VALVE
# 20
75011491A
MUTTER
NUT
# 21
34110721A
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 21
57012633A
TUBO ESCAPE CENTRAL
PIPE, EXHAUST CENTER
# 22
46012562B
WAERMISOLIERSTOFF
PROTECTOR, HEAT
# 22
74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 23
77110501A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 23
85210721A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 24
36020892A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
# 24
77210882B
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
# 25
51840042B
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
# 25
78020011A
VERSCHLUSS KPL.
PLUG ASSY
# 26
71614071A
DISTANZSTUECK 5.2X8.4X2
SPACER 5.2X8.4X2
# 26
86150221A
SPANNSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING
# 27
85211031A
85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 27
85212321A
SCHEIBE 8.5X14X1.2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 8.5X14X1.2
# 28
76410631A
86611001B
STOPFEN
RUBBER PAD
# 28
87210591A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
# 29
57413171A
SCHALLDAEMPFER LINKS
LEFT SILENCER
# 29
82920791A
HALTERUNG
BRACKET
# 30
57313171A
SCHALLDAEMPFER RECHTS
RIGHT SILENCER
# 30
71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 31
59340301A
ELEKTROMOTOR, AUSLASSVENTIL
ELECTRIC MOTOR, EXHAUST VALVE
# 31
77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 32
77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X20
# 32
85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
# 33
36420071B
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
# 33
71312411A
DISTANZSTUECK 6, 2X10X7 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER 6.2X10X7
# 34
46012862B
WAERMISOLIERSTOFF
PROTECTOR, HEAT
# 34
88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
# 35
71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 35
85211861A
SCHEIBE 6, 4X16X0, 5 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
WASHER 6.4X16X0.5
# 36
77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
# 36
84110521A
TELLER
RETAINER
# 37
79940091A
TELLERFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING WASHER
# 38
77510041A
SCHRAUBE TBEI M5X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X14
# 39
77210621A
SCHRAUBE TEF M5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M5X16
# 40
74810361A
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de UITLAATSYSTEEM van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.