VERSNELLINGSBAK VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

VERSNELLINGSBAK voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  79910491A
RUCKHOLFEDER
SPRING, RETURN
 
(2)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
 
(3)  77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X21.5
 
(4)  45520181A
SPERRKLINKE
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
 
(5)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(6)  53910211B
SCHALTER LEERLAUFLEUCHTE
NEUTRAL SWITCH ASSY
 
(7)  77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
SCREW M16X1.5
 
(8)  27291090
GASKET 16.2X24X2
 
(9)  66013143
GEAR SELECTOR SPRING
 
(10)  768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL 11MM
 
(11)  180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
GEAR SELECTOR FORK,1ST/4TH-2ND/3RD
 
(12)  180Z0041A
EINLEGEGABEL 5,, 6, GANG
FORK-SHIFT, 5TH&6TH
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXLE, GEAR SHIFT FORK
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXLE, GEAR SHIFT FORK
 
(14)  85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 1 MM
 
(15)  735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
 
(16)  82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
STOPPER PLATE
 
(17)  88110121A
ZENTRIERRING
CENTERING RING
 
(18)  18220532A
SCHALTTROMMEL KOMPLETT
COMPLETE GEARBOX DRUM
 
(19)  85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0,9
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
 
(20)  79912961A
GABELFEDER
RETURN SPRING
 
(21)  40009050
THRUST WASHER 10.5X16X0.5
 
(22)  88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(23)  74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
NUT, FLANGE
 
(24)  18020261A
GABEL
CONTROL FORK
 
(25)  66013165
GEARCHANGE LEVER PIN
 
(26)  82110011A
SCHALTWELLE
GEAR SELECTOR SHAFT
 
(27)  79913110
SPRING SHIFT RETURN
 
(28)  77150670ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(29)  71319151A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(30)  77151250ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(31)  40029125
THRUST WASHER 15.5X22X0.2
Onderdeelnummer Produkt
# 1
79910491A
RUCKHOLFEDER
SPRING, RETURN
# 2
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
# 3
77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X21.5
# 4
45520181A
SPERRKLINKE
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
# 5
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 6
53910211B
SCHALTER LEERLAUFLEUCHTE
NEUTRAL SWITCH ASSY
# 7
77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
SCREW M16X1.5
# 8
27291090
GASKET 16.2X24X2 Contact
# 9
66013143
GEAR SELECTOR SPRING Contact
# 10
768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL 11MM
# 11
180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
GEAR SELECTOR FORK, 1ST/4TH-2ND/3RD
# 12
180Z0041A
EINLEGEGABEL 5, , 6, GANG
FORK-SHIFT, 5TH&6TH
# 13
82112681A
82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXLE, GEAR SHIFT FORK
# 14
85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 1 MM
# 15
735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
# 16
82610293A
82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
STOPPER PLATE
# 17
88110121A
ZENTRIERRING
CENTERING RING
# 18
182Z0042A
18220532A
SCHALTTROMMEL KOMPLETT
COMPLETE GEARBOX DRUM
# 19
85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0, 9
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
# 20
79914821A
79912961A
GABELFEDER
RETURN SPRING
# 21
40009050
THRUST WASHER 10.5X16X0.5 Contact
# 22
88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 23
74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
NUT, FLANGE
# 24
18010081A
18020261A
GABEL
CONTROL FORK
# 25
66013165
GEARCHANGE LEVER PIN Contact
# 26
82110011A
SCHALTWELLE
GEAR SELECTOR SHAFT
# 27
79913110
SPRING SHIFT RETURN Contact
# 28
77150670ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 29
71319151A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 30
77151250ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 31
40029125
THRUST WASHER 15.5X22X0.2 Contact
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VERSNELLINGSBAK van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...