CILINDERKOP VOOR DUCATI SUPERSPORT 800 2004

CILINDERKOP voor Ducati Supersport 800 2004
 
(1)  30121251A
SENKRECHTER ZYLINDERKOPF KOMPLETT
COMPLETE VERTICAL HEAD
 
(2)  30410052A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
(2)  30410052AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,03 MM
SEAT, INLET VALVE +0.03 MM
(2)  30410052AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,06 MM
SEAT, INLET VALVE +0.06 MM
 
(3)  30410062A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
(3)  30410062AB
AUSLASS-SITZRING +0,03 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03 MM
(3)  30410062AC
AUSLASS-SITZRING +0,06 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06 MM
 
(4)  30310031A
EINLASSVENTILFUEHRUNG GUSSEISEN
INTAKE VALVE GUIDE, CAST IRON
(4)  30310031AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
(4)  30310031AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
(4)  30310031AD
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
 
(5)  30310041C
AUSLASSVENTILFUEHRUNG BRONZE
EXHAUST VALVE GUIDE, BRONZE
(5)  30310041CB
VENTILFUEHRUNG, UBERDIMENSIONIERT 0,03MM
GUIDE, VALVE OVERSIZED 0.03 MM
(5)  30310041CC
VENTILFUEHRUNG, UBERDIMENSIONIERT 0,06MM
GUIDE, VALVE OVERSIZED 0.06 MM
(5)  30320041CD
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,09 MM
GUIDE, VALVE OVERSIZED 0.09 MM
 
(6)  76410131A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(7)  79910613A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
 
(7)  79910613A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  067092190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 2
 
(8)  067092190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 2
 
(8)  067092190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 2
 
(8)  067092190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 2
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592195
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.1
 
(8)  076592195
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.1
 
(8)  076592195
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.1
 
(8)  076592195
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.1
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(9)  78810322A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
 
(9)  78810322A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
 
(10)  24010101AB
VENTILDECKEL
VALVE COVER
 
(10)  24010101AB
VENTILDECKEL
VALVE COVER
 
(11)  77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(13)  037592210
FEDER
SPRING
 
(13)  037592210
FEDER
SPRING
 
(14)  208Z0011A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(14)  208Z0011A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(15)  82111151A
KIPPHEBELACHSE
ROCKER ARM PIN
 
(15)  82111151A
KIPPHEBELACHSE
ROCKER ARM PIN
 
(15)  82111151A
KIPPHEBELACHSE
ROCKER ARM PIN
 
(15)  82111151A
KIPPHEBELACHSE
ROCKER ARM PIN
 
(16)  20910124A
SCHLIESSKIPPHEBEL
CLOSE ROCKER ARM
 
(16)  20910124A
SCHLIESSKIPPHEBEL
CLOSE ROCKER ARM
 
(17)  072792239
SEE TABLE
 
(17)  072792239
SEE TABLE
 
(18)  66910031A
HALBRINGE
HALF-RINGS
 
(18)  66910031A
HALBRINGE
HALF-RINGS
 
(19)  072392239
SEE TABLE
 
(19)  072392239
SEE TABLE
 
(20)  76410091A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(21)  21110034A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
 
(22)  21010035A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
 
(23)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(24)  77911331A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL TCEI M6X12
 
(25)  70010271A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
Onderdeelnummer Produkt
# 1
30121251A
SENKRECHTER ZYLINDERKOPF KOMPLETT
COMPLETE VERTICAL HEAD
# 2
30410052A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
# 2
30410052AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 03 MM
SEAT, INLET VALVE +0.03 MM
# 2
30410052AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 06 MM
SEAT, INLET VALVE +0.06 MM
# 3
30410062A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
# 3
30410062AB
AUSLASS-SITZRING +0, 03 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03 MM
# 3
30410062AC
AUSLASS-SITZRING +0, 06 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06 MM
# 4
30310031A
EINLASSVENTILFUEHRUNG GUSSEISEN
INTAKE VALVE GUIDE, CAST IRON
# 4
30310031AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
# 4
30310031AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
# 4
30310031AD
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
Contact
# 5
30310041C
AUSLASSVENTILFUEHRUNG BRONZE
EXHAUST VALVE GUIDE, BRONZE
# 5
30310041CB
VENTILFUEHRUNG, UBERDIMENSIONIERT 0, 03MM
GUIDE, VALVE OVERSIZED 0.03 MM
# 5
30310041CC
VENTILFUEHRUNG, UBERDIMENSIONIERT 0, 06MM
GUIDE, VALVE OVERSIZED 0.06 MM
# 5
30310041CD
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0, 09 MM
GUIDE, VALVE OVERSIZED 0.09 MM
Contact
# 6
76410131A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
# 7
79910611A
79910613A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
# 8
061992180
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 3
SHIM TH. 0.3
Contact
# 8
067092190
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 2
# 8
076592185
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
# 8
076592190
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
# 8
076592195
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.1
# 8
076592205
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
# 9
78810322A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
# 10
24010101AB
VENTILDECKEL
VALVE COVER
# 11
77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 12
064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
# 13
037592210
FEDER
SPRING
# 14
20810124A
208Z0011A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
# 15
82111151A
KIPPHEBELACHSE
ROCKER ARM PIN
# 16
20910124A
SCHLIESSKIPPHEBEL
CLOSE ROCKER ARM
# 17
072792239
SEE TABLE Contact
# 18
66910031A
HALBRINGE
HALF-RINGS
# 19
072392239
SEE TABLE Contact
# 20
76410091A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
# 21
21110034A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
# 22
21010035A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
# 23
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 24
77911331A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL TCEI M6X12
# 25
70010271A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP van de Supersport 800 van uw 2004. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...