DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI DIAVEL 1200 DIESEL 2017

DISTRIBUTIERIEM voor Ducati Diavel 1200 Diesel 2017
 
(1)  24511421B
AUSSERER DECKEL SENKRECHTEN RIEMENS
VERTICAL BELT OUTER COVER
 
(2)  24511431A
AEUSSERER DECKEL DESHORIZONTALEN RIEMENS
HORIZONTAL BELT EXTERNAL COVER
 
(3)  14710811A
VENTILSTEUERUNG VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
 
(4)  77250341C
SCHRAUBE
SCREW
 
(5)  73740252A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
 
(5)  73740252A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
 
(6)  77113801A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(6)  77113801A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(9)  45120272A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
 
(9)  45120272A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
 
(10)  45120291A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
COMPLETE MOVABLE TENSIONER ROLLER
 
(10)  45120291A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
COMPLETE MOVABLE TENSIONER ROLLER
 
(11)  88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
 
(12)  70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
 
(13)  171Z0061A
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
 
(14)  85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
 
(15)  75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1X7
 
(16)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(16)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(17)  71611281A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(18)  25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING BELT
 
(18)  25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING BELT
 
(19)  85610623A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
 
(20)  71610722A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(21)  24521071A
FILTERHALTERUNG
BRACKET, FILTER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24511421B
AUSSERER DECKEL SENKRECHTEN RIEMENS
VERTICAL BELT OUTER COVER
# 2
24511431A
AEUSSERER DECKEL DESHORIZONTALEN RIEMENS
HORIZONTAL BELT EXTERNAL COVER
# 3
14710811A
VENTILSTEUERUNG VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
# 4
77250341C
SCHRAUBE
SCREW
# 5
73740251A
73740252A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
# 6
77113801A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 7
74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
# 8
85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
# 9
45120272A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
# 10
45120291A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
COMPLETE MOVABLE TENSIONER ROLLER
# 11
88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
# 12
70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
# 13
171Z0061A
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
# 14
85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
# 15
75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1X7
# 16
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
# 17
71611281A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 18
25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING BELT
# 19
85610623A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
# 20
71610722A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 21
24521071A
FILTERHALTERUNG
BRACKET, FILTER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DISTRIBUTIERIEM van de Diavel 1200 Diesel van uw 2017. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.