FRAME VOOR DUCATI SUPERSPORT 939 2017

FRAME voor Ducati Supersport 939 2017
 
(1)  77918291AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(1)  77918291AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(2)  47013121AA
RAHMEN ROT
FRAME RED
(2)  47013131AA
FRAME 1312 RED CHN/AUS - WLD DMT
FRAME RED
 
(3)  77350618B
SCHRAUBE TCEIR M6X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M6X8
 
(4)  83018172AA
STUTZE, SICHERUNGSKASTEN
BRACKET, FUSE BOX
 
(5)  67110601D
ZUENDKERZENKABEL WAAGRECHTER KOPF
SPARK PLUG CABLE, HORIZONTAL HEAD
 
(6)  67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
 
(6)  67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
 
(7)  87210922A
STOPFEN LINKS
LEFT PAD
 
(8)  87210912A
STOPFEN RECHTS
RIGHT PAD
 
(9)  67110591D
ZUENDKERZENKABEL SENKRECHTEN KOPF
SPARK PLUG CABLE, VERTICAL HEAD
 
(10)  77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
 
(10)  77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
 
(11)  77214351AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW SPECIAL
 
(12)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(13)  8301E221BA
HALTERUNG, ZUENDSPULE
BRACKET COIL
 
(14)  74810351B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(14)  74810351B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(15)  38010151A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(16)  77156413B
SCHRAUBE TCEIF M5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X16
 
(16)  77156413B
SCHRAUBE TCEIF M5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X16
 
(17)  76410981A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(18)  48212341A
KAPPE LINK
CAP LH
 
(19)  77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
 
(19)  77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
 
(20)  48212331A
KAPPE RECHT
CAP RH
 
(21)  77240453C
SCHRAUBE TBEIF M6X22 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X22 10.9
 
(22)  71614811AA
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(23)  85041121A
BUCHSE
BUSH
 
(24)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(24)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(25)  76411881A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(26)  77244173B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(27)  8301F531AA
LINKER BUEGEL
LEFT BRACKET
 
(28)  85044281A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
QUICK FASTENING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77918291AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 2
47018001CA
47013121AA
RAHMEN ROT
FRAME RED
# 2
47018091AA
47013131AA
FRAME 1312 RED CHN/AUS - WLD DMT
FRAME RED
# 3
77350618B
SCHRAUBE TCEIR M6X8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M6X8
# 4
83018172AA
STUTZE, SICHERUNGSKASTEN
BRACKET, FUSE BOX
# 5
67110601B
67110601D
ZUENDKERZENKABEL WAAGRECHTER KOPF
SPARK PLUG CABLE, HORIZONTAL HEAD
# 6
67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
# 7
87210922A
STOPFEN LINKS
LEFT PAD
# 8
87210912A
STOPFEN RECHTS
RIGHT PAD
# 9
67110591B
67110591D
ZUENDKERZENKABEL SENKRECHTEN KOPF
SPARK PLUG CABLE, VERTICAL HEAD
# 10
77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
# 11
77214351AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW SPECIAL
# 12
76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
# 13
8301E221BA
HALTERUNG, ZUENDSPULE
BRACKET COIL
# 14
74810351B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 15
38010151A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
# 16
77156413B
SCHRAUBE TCEIF M5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X16
# 17
76410981A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
# 18
48212341A
KAPPE LINK
CAP LH
# 19
77210853B
77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
# 20
48212331A
KAPPE RECHT
CAP RH
# 21
77240453C
SCHRAUBE TBEIF M6X22 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X22 10.9
# 22
71614811AA
DISTANZSTUECK
SPACER
# 23
85041121A
BUCHSE
BUSH
# 24
85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
# 25
76411881A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 26
77244173B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 27
8301F531AA
LINKER BUEGEL
LEFT BRACKET
# 28
85044281A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
QUICK FASTENING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de Supersport 939 van uw 2017. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...