CARTERDELEN VOOR DUCATI STREETFIGHTER 848 2013

CARTERDELEN voor Ducati Streetfighter 848 2013
 
(1)  225Z0042A
GEHAUSEHALFTENPAAR KOMPLETT
PAIRE DEMI-CARTERS COMPLETS
 
(2)  55241321C
SENSOR STEUER & DREHZAHL
CAPTEUR PHASE ET TOURS
 
(3)  88650131A
O-RING 3.68X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 3.68X1.78
 
(4)  70240921A
LAGER 35X78X19
ROULEMENT 35X78X19
 
(5)  85250421A
KUPFERDICHTUNG 12.2X18X1.5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GARNITURE EN CUIVRE 12.2X18X1.5 MM
 
(6)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
ROULEMENT A BILLES 6003 TN9 C3
 
(7)  89320062A
VERSCHLUSS, OELABLASS
BOUCHON VIDANGE HUILE
 
(8)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 11.11X1.78
 
(9)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(10)  77151398B
SCHRAUBE TCEI M8X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TCEI M8X90
 
(11)  59320641D
ENTLUEFTUNGSVENTIL
SOUPAPE RENIFLARD
 
(12)  46320222A
O-RING
JOINT TORIQUE
 
(13)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE
 
(14)  74810501A
MUTTER M10X1,5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ECROU M10X1,5
 
(15)  85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10,5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE, SPECIALE 10,5X21X2
 
(16)  76610553B
STIFTSCHRAUBE ZYLINDERKOPFBEFESTIGUN
GOUJON FIXATION CYLINDRE CULASSE
 
(17)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIS TSPEI M6X12
 
(18)  85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ROSETTE
 
(19)  70240131A
LAGER
ROULEMENT
 
(20)  93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
BAGUE D'ETANCHEITE 35X52X7
 
(21)  70240331A
LAGER 17X40X12
ROULEMENT 17X40X12
 
(22)  93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
BAGUE D'ETANCHEITE 17X25X4
 
(23)  88640331A
O-RING 17,96X2,62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
JOINT TORIQUE 17,96X2,62
 
(24)  87511461B
DUESE
GICLEUR
 
(25)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
VIS TBEI M5X10
 
(26)  86010051B
STIFT
GRAIN
 
(26)  86010051B
STIFT
GRAIN
 
(27)  88610241A
O-RING 5.23X2.62 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 5.23X2.62
 
(27)  88610241A
O-RING 5.23X2.62 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 5.23X2.62
 
(28)  85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE ELASTIQUE 6 MM
 
(29)  77550211B
SCHRAUBE TBEI M6X16 ISO7380 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TBEI M6X16 ISO7380 10,9
 
(29)  77550211B
SCHRAUBE TBEI M6X16 ISO7380 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TBEI M6X16 ISO7380 10,9
Onderdeelnummer Produkt
# 1
225Z0041A
225Z0042A
GEHAUSEHALFTENPAAR KOMPLETT
PAIRE DEMI-CARTERS COMPLETS
# 2
55241321B
55241321C
SENSOR STEUER & DREHZAHL
CAPTEUR PHASE ET TOURS
# 3
88650131A
O-RING 3.68X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 3.68X1.78
# 4
70240921A
LAGER 35X78X19
ROULEMENT 35X78X19
# 5
85250421A
KUPFERDICHTUNG 12.2X18X1.5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GARNITURE EN CUIVRE 12.2X18X1.5 MM
# 6
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
ROULEMENT A BILLES 6003 TN9 C3
# 7
89320062A
VERSCHLUSS, OELABLASS
BOUCHON VIDANGE HUILE
# 8
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 11.11X1.78
# 9
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 10
77151398B
SCHRAUBE TCEI M8X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TCEI M8X90
# 11
59320421A
59320641D
ENTLUEFTUNGSVENTIL
SOUPAPE RENIFLARD
# 12
46320222A
O-RING
JOINT TORIQUE
# 13
88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE
# 14
74810501A
MUTTER M10X1, 5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ECROU M10X1, 5
# 15
85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10, 5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE, SPECIALE 10, 5X21X2
# 16
76610553B
STIFTSCHRAUBE ZYLINDERKOPFBEFESTIGUN
GOUJON FIXATION CYLINDRE CULASSE
# 17
720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIS TSPEI M6X12
# 18
85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ROSETTE
# 19
70240131A
LAGER
ROULEMENT
# 20
93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
BAGUE D'ETANCHEITE 35X52X7
# 21
70240331A
LAGER 17X40X12
ROULEMENT 17X40X12
# 22
93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
BAGUE D'ETANCHEITE 17X25X4
# 23
88640331A
O-RING 17, 96X2, 62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
JOINT TORIQUE 17, 96X2, 62
# 24
87511461B
DUESE
GICLEUR
# 25
77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
VIS TBEI M5X10
# 26
86010051B
STIFT
GRAIN
# 27
88610241A
O-RING 5.23X2.62 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE 5.23X2.62
# 28
85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE ELASTIQUE 6 MM
# 29
77550211B
SCHRAUBE TBEI M6X16 ISO7380 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TBEI M6X16 ISO7380 10, 9
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van de Streetfighter 848 van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...