ACHTERBRUG VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

ACHTERBRUG voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  36911391A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
 
(2)  71140021A
GEFLANSCHBUCHSE
BUSH WITH COLLAR
 
(2)  71140021A
GEFLANSCHBUCHSE
BUSH WITH COLLAR
 
(3)  87311563AA
PFROPFEN
PLUG
 
(3)  87311563AA
PFROPFEN
PLUG
 
(4)  80810461A
KLEMME
CLAMP
 
(5)  74840341B
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
 
(6)  70140491A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(6)  70140491A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(7)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(7)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(8)  85210011B
DISTANZSCHEIBE 20,5X36X1.8 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THRUST WASHER 20.5X36X1.8 MM
(8)  85210021B
DISTANZSCHEIBE 20,5X36X0,2 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.2 MM
(8)  85210031B
DISTANZSCHEIBE 20,5X36X0,1 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.1 MM
 
(9)  87211151A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
 
(10)  87210741A
STOPFEN SCHWINGE
CAP, SWINGARM COVER
 
(11)  37011923AA
HINTERRADSCHWINGE
FORCELLONE POSTERIORE
Onderdeel informatie
 
(12)  87211111A
PFROPFEN
PLUG
 
(13)  77211091D
SCHRAUBE
SCREW
 
(14)  7715124BF
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
 
(15)  37513421AA
 
(16)  4601D682A
SCHUTZ
GUARD
 
(17)  77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, SPECIAL
 
(17)  77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, SPECIAL
 
(18)  77150638B
SCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X12
 
(19)  74140621A
SCHLAUCHSCHELLE 8 MM
HOSE CLAMP 8 MM
 
(20)  77918251AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(21)  87240561A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
 
(22)  83210031E
STIFT
PIN
 
(23)  7715121BF
SCHRAUBE M8X16 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW M8X16
 
(24)  56510842A
HINTERERS KOTFLUEGEL
REAR MUDGUARD
 
(25)  77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
 
(25)  77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
 
(26)  44610341A
DECKEL FUR SENKRECHTEN STEUERRIEMEN
VERTICAL TIMING BELT COVER
 
(27)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(28)  85041711A
LEITUNGSFÜHRUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
HOSE GUIDE
 
(29)  77550221A
SCHRAUBE TBEI M4X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M4X10
Onderdeelnummer Produkt
# 1
36911391A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
# 2
71140021A
GEFLANSCHBUCHSE
BUSH WITH COLLAR
# 3
87311563AA
PFROPFEN
PLUG
# 4
80810461A
KLEMME
CLAMP
# 5
74840341B
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
# 6
70140491A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
# 7
93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
# 8
85210011B
DISTANZSCHEIBE 20, 5X36X1.8 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THRUST WASHER 20.5X36X1.8 MM
# 8
85210021B
DISTANZSCHEIBE 20, 5X36X0, 2 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.2 MM
# 8
85210031B
DISTANZSCHEIBE 20, 5X36X0, 1 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.1 MM
# 9
87211151A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
# 10
87210741A
STOPFEN SCHWINGE
CAP, SWINGARM COVER
# 11
37011923AA
HINTERRADSCHWINGE
FORCELLONE POSTERIORE
# 12
87211111A
PFROPFEN
PLUG
# 13
77211091D
SCHRAUBE
SCREW
# 14
7715124BF
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
# 15
37513421AA
GABEL
FORK
# 16
4601D682A
SCHUTZ
GUARD
# 17
77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, SPECIAL
# 18
77150638B
SCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X12
# 19
74140621A
SCHLAUCHSCHELLE 8 MM
HOSE CLAMP 8 MM
# 20
77918251AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 21
87240561A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
# 22
83210031E
STIFT
PIN
# 23
7715121BF
SCHRAUBE M8X16 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW M8X16
# 24
56510842A
HINTERERS KOTFLUEGEL
REAR MUDGUARD
# 25
77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
# 26
44610341A
DECKEL FUR SENKRECHTEN STEUERRIEMEN
VERTICAL TIMING BELT COVER
# 27
77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
# 28
85041711A
LEITUNGSFÜHRUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
HOSE GUIDE
# 29
77550221A
SCHRAUBE TBEI M4X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M4X10
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...