SCHAKEL MECHANISME VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

SCHAKEL MECHANISME voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  77151250ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(2)  71319151A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(3)  77150670ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(4)  79915061A
RUECKHOLFEDER SCHALTHEBEL
SPRING, SHIFT RETURN
 
(5)  82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
STOPPER PLATE
 
(6)  82114731A
SCHALTHEBELSTIFT
GEARCHANGE LEVER PIN
 
(7)  77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
SCREW M16X1.5
 
(8)  027291090
DICHTUNG 16.2X24X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT 16.2X24X2
 
(9)  066013143
GANGLOESEFEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RESSORT DECLENCHEMENT VITESSES
 
(10)  768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL 11MM
 
(11)  180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
GEAR SELECTOR FORK,1ST/4TH-2ND/3RD
 
(12)  180Z0041A
EINLEGEGABEL 5,, 6, GANG
FORK-SHIFT, 5TH&6TH
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
FORK PIN
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
FORK PIN
 
(14)  85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 1 MM
 
(15)  735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
 
(16)  88110121A
ZENTRIERRING
CENTERING RING
 
(17)  040029126
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 15.5X22X0,5
 
(18)  18220611B
SCHALTTROMMEL KOMPLETT
COMPLETE GEARBOX DRUM
 
(19)  85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0,9
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
 
(20)  79912961A
GABELFEDER
RETURN SPRING
 
(21)  040009050
DISTANZSCHEIBE 10,5X16X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 10,5X16X0,5
 
(22)  88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(23)  82120151A
GABEL
GEARSHIFT LINKAGE ASSEMBLY
 
(24)  55214911A
MAGNETE
 
(25)  18020401A
GABEL
CONTROL FORK
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77151250ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 2
71319151A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 3
77150670ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 4
79915061A
RUECKHOLFEDER SCHALTHEBEL
SPRING, SHIFT RETURN
# 5
82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
STOPPER PLATE
# 6
82114731A
SCHALTHEBELSTIFT
GEARCHANGE LEVER PIN
# 7
77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
SCREW M16X1.5
# 8
027291090
DICHTUNG 16.2X24X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT 16.2X24X2
# 9
066013143
GANGLOESEFEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RESSORT DECLENCHEMENT VITESSES
# 10
768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL 11MM
# 11
180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
GEAR SELECTOR FORK, 1ST/4TH-2ND/3RD
# 12
180Z0041A
EINLEGEGABEL 5, , 6, GANG
FORK-SHIFT, 5TH&6TH
# 13
82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
FORK PIN
# 14
85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 1 MM
# 15
735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
# 16
88110121A
ZENTRIERRING
CENTERING RING
# 17
040029126
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 15.5X22X0, 5
# 18
18220611B
SCHALTTROMMEL KOMPLETT
COMPLETE GEARBOX DRUM
# 19
85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0, 9
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
# 20
79912961A
GABELFEDER
RETURN SPRING
# 21
040009050
DISTANZSCHEIBE 10, 5X16X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 10, 5X16X0, 5
# 22
88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 23
82120132A
82120151A
GABEL
GEARSHIFT LINKAGE ASSEMBLY
# 24
55214911A
MAGNETE
# 25
18020401A
GABEL
CONTROL FORK
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de SCHAKEL MECHANISME van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...