DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI 999 R 2006

DISTRIBUTIERIEM voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  24510661A
DECKEL SENKRECHTEN STEUERRIEMEN
VERTICAL TIMING BELT COVER
 
(2)  24510671A
ZENTRALER DECKEL
CENTRAL EXTERNAL COVER
 
(3)  24510651A
HORIZONTAL BELT OUTER COVER (CARBON)
 
(4)  77350698B
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
 
(4)  77350698B
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
 
(5)  77911871A
SCHRAUBE
SCREW
 
(6)  45110182A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(7)  45120162A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
ECCENTRIC TENSIONER
 
(8)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(9)  735002054
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(10)  14710142A
VENTILSTEUERUNG VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
 
(11)  88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
 
(12)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY
 
(13)  17120621A
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
 
(14)  85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
 
(15)  75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1.00X7
 
(16)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY 4X5
 
(16)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY 4X5
 
(17)  71610732A
DISTANZTUECK
SPACER
 
(18)  25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING
 
(18)  25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING
 
(19)  85610622A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
 
(20)  71610722A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(21)  70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
 
(22)  73740125A
CINGHIA Z.89 COSTRUZIONE VW
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
 
(22)  73740125A
CINGHIA Z.89 COSTRUZIONE VW
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
 
(23)  45110171A
SPANNERBOLZEN
STRETCHING PIN
 
(24)  45110462A
BOLZEN FUER BEWEGLICHEN SPANNER
MOVABLE TENSIONER ROLLER PIN
 
(25)  70240581A
LAGER
BEARING
 
(25)  70240581A
LAGER
BEARING
 
(26)  735033804
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(26)  735033804
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(27)  68410541A
SAEULE
COLUMN
 
(28)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8X18X1.4
 
(29)  45120162A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
BUSHING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24510661A
DECKEL SENKRECHTEN STEUERRIEMEN
VERTICAL TIMING BELT COVER
# 2
24510671A
ZENTRALER DECKEL
CENTRAL EXTERNAL COVER
# 3
24510651A
HORIZONTAL BELT OUTER COVER (CARBON) Contact
# 4
77350698B
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
# 5
77911871A
SCHRAUBE
SCREW
# 6
45110182A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 7
45110431A
45120162A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
ECCENTRIC TENSIONER
# 8
74810441A
74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
# 9
735002054
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 10
14710142A
VENTILSTEUERUNG VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
# 11
88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
# 12
075529025
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY
# 13
17120621A
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
# 14
85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
# 15
012440060
75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1.00X7
# 16
741721008
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WOODRUFF KEY 4X5
# 17
71610732A
DISTANZTUECK
SPACER
# 18
25510103B
25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING
# 19
85610622A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
# 20
71610722A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 21
70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
# 22
73740124A
73740125A
CINGHIA Z.89 COSTRUZIONE VW
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
# 23
45110171A
SPANNERBOLZEN
STRETCHING PIN
# 24
45110441A
45110462A
BOLZEN FUER BEWEGLICHEN SPANNER
MOVABLE TENSIONER ROLLER PIN
# 25
70240581A
LAGER
BEARING
# 26
735033804
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 27
68410541A
SAEULE
COLUMN
# 28
85211741A
85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8X18X1.4
# 29
45110421A
45120162A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
BUSHING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DISTRIBUTIERIEM van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.