WATERPOMP - DYNAMO DEKSEL VOOR DUCATI 999 R 2006

WATERPOMP   DYNAMO DEKSEL voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  24712551A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
 
(2)  77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(3)  77911982A
GEWINDEVERSCHLUSS M15X1
THREADED PLUG M15X1
 
(4)  937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
 
(5)  88610951A
O-RING 32.99X2.62
 
(6)  24713051A
DECKEL, ABTASTER
COVER, SENSOR
 
(7)  77750493C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(8)  55240201A
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
 
(9)  78810761A
SENSORDICHTUNG 0,6 MM
GASKET, SENSOR 0.6 MM
(9)  78810761AA
SENSORDICHTUNG 0,8 MM
GASKET, SENSOR 0.8 MM
(9)  78810761AB
SENSORDICHTUNG 1.0 MM
GASKET, SENSOR 1.0 MM
 
(10)  88640031A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(11)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(11)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(12)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(13)  77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(14)  66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
 
(14)  66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
 
(15)  24721662A
WASSERPUMPENDECKEL
WATER PUMP COVER ASSY
 
(16)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(17)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(18)  78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
 
(19)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(20)  86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
 
(21)  77150672BB
SCHRAUBE TCEI M6X12
SCREW TCEI M6X12
 
(22)  85211201A
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ALUMINIUM GASKET
 
(23)  85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24712551A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
# 2
77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 3
77911982A
GEWINDEVERSCHLUSS M15X1
THREADED PLUG M15X1
# 4
937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
# 5
88610951A
O-RING 32.99X2.62
# 6
24713051A
DECKEL, ABTASTER
COVER, SENSOR
# 7
77750493C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 8
55240201A
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
# 9
78810761A
SENSORDICHTUNG 0, 6 MM
GASKET, SENSOR 0.6 MM
# 9
78810761AA
SENSORDICHTUNG 0, 8 MM
GASKET, SENSOR 0.8 MM
# 9
78810761AB
SENSORDICHTUNG 1.0 MM
GASKET, SENSOR 1.0 MM
# 10
88640031A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 11
77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
# 12
77150718B
77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
# 13
77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 14
66810013A
66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
# 15
24721662A
WASSERPUMPENDECKEL
WATER PUMP COVER ASSY
# 16
77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
# 17
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 18
78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
# 19
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 20
86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
# 21
77150672BB
SCHRAUBE TCEI M6X12
SCREW TCEI M6X12
Contact
# 22
85211201A
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ALUMINIUM GASKET
# 23
85350091A
85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de WATERPOMP - DYNAMO DEKSEL van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.