WATERPOMP - DYNAMO DEKSEL VOOR DUCATI 999 R 2006

WATERPOMP   DYNAMO DEKSEL voor Ducati 999 R 2006
 
(1)  26420172A
DREHSTROMGENERATOR DENSO
FLYWHEEL
 
(2)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(2)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(3)  77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(4)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(5)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(6)  77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
 
(7)  85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
 
(8)  88450111A
SPRENGRING
CIRCLIP
 
(9)  70240102A
LAGER
BEARING
 
(10)  85211141A
SCHEIBE 10X17X1.8
WASHER 10X17X1.8
 
(11)  70240091A
KUGELLAGER 6000
BALL BEARING 6000
 
(12)  71311281B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(14)  71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
 
(15)  83012351A
KABELFUEHRUNG
CABLE GUIDE
 
(16)  77150648B
SCHRAUBE TCEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X14
 
(17)  25120081A
WASSERPUMPE-TAUMELSCHEIBE
WATER PUMP ROTOR
 
(18)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(19)  93050051A
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
 
(20)  93050062B
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
 
(21)  85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(22)  88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
Onderdeelnummer Produkt
# 1
26440171A
26420172A
DREHSTROMGENERATOR DENSO
FLYWHEEL
# 2
77150718B
77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
# 3
77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 4
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 5
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 6
77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
# 7
85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
# 8
88450111A
SPRENGRING
CIRCLIP
# 9
70240102A
LAGER
BEARING
# 10
85211141A
SCHEIBE 10X17X1.8
WASHER 10X17X1.8
# 11
70240091A
KUGELLAGER 6000
BALL BEARING 6000
# 12
71311281B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 13
24220543A
24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
# 14
040049240
71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
# 15
83012351A
KABELFUEHRUNG
CABLE GUIDE
# 16
77150648B
SCHRAUBE TCEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X14
# 17
25120081A
WASSERPUMPE-TAUMELSCHEIBE
WATER PUMP ROTOR
# 18
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 19
93050051A
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
# 20
93050062B
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
# 21
85250281A
85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 22
88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de WATERPOMP - DYNAMO DEKSEL van de 999 R van uw 2006. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.