ACHTERBRUG VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

Ducati Moto Diavel 2012 Diavel Carbon  Diavel Carbon Diavel Carbon ACHTERBRUG
 
(1)  36911281A
AXLE, REAR SWING ARM
 
(2)  85212571A
WASHER
 
(3)  77210782A
SCREW, SPECIAL
 
(3)  77210782A
SCREW, SPECIAL
 
(4)  71011631A
BUSHING
 
(5)  93050121A
SEAL RING
 
(5)  93050121A
SEAL RING
 
(6)  70140171A
BEARING, NEEDLE
 
(7)  77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
 
(7)  77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
 
(7)  77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
 
(7)  77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
 
(7)  77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
 
(8)  37020953CA
SWING ARM
 
(9)  71210291A
RIGHT SPACER
 
(10)  70250451A
BEARING
 
(10)  70250451A
BEARING
 
(11)  71311871A
INNER SPACER
 
(12)  71210301A
RIGHT SPACER
 
(13)  75810651A
HOSE GUIDE
 
(13)  75810651A
HOSE GUIDE
 
(14)  83210031E
PIN
 
(15)  44710871C
LOWER CHAIN SLIDING SHOE
 
(16)  85041711A
HOSE GUIDE
 
(17)  77550221A
SCREW TBEI M4X10 (PACK OF 10)
 
(18)  77917811A
SCREW TCEI M12X1.25X40
 
(19)  46014871A
COVER, FR BRAKE PIPE
 
(20)  44710861B
UPPER CHAIN SLIDING SHOE
 
(21)  56510563A
REAR MUDGUARD
 
(22)  74140621A
HOSE CLAMP 8 MM
 
(23)  77156643B
SCREW TCEIF M6X14 8.8
 
(24)  87210601A
CAP, SWINGARM COVER
 
(25)  83016741A
BRACKET
 
(26)  43313651A
STICKER, ADJUSTING CHAIN
(26)  43313651B
STICKER, ADJUSTING CHAIN Onderdeel informatie
 
(27)  77210841B
SCREW
 
(28)  85350111A
WASHER, SPRING
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
AXLE, REAR SWING ARM
(2)   
WASHER
(3)   
SCREW, SPECIAL
(4)   
71011561A
71011631A
BUSHING
(5)   
SEAL RING
(6)   
BEARING, NEEDLE
(7)   
77210852C
77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
(8)   
37020951CA
37020953CA
SWING ARM
(9)   
RIGHT SPACER
(10)   
BEARING
(11)   
INNER SPACER
(12)   
RIGHT SPACER
(13)   
HOSE GUIDE
(14)   
PIN
(15)   
LOWER CHAIN SLIDING SHOE
(16)   
HOSE GUIDE
(17)   
SCREW TBEI M4X10 (PACK OF 10)
(18)   
77915031A
77917811A
SCREW TCEI M12X1.25X40
(19)   
COVER, FR BRAKE PIPE
(20)   
UPPER CHAIN SLIDING SHOE
(21)   
REAR MUDGUARD
(22)   
HOSE CLAMP 8 MM
(23)   
SCREW TCEIF M6X14 8.8
(24)   
CAP, SWINGARM COVER
(25)   
BRACKET
(26)   
STICKER, ADJUSTING CHAIN
(26)   
STICKER, ADJUSTING CHAIN
(27)   
SCREW
(28)   
WASHER, SPRING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.