VOETSTEUN LINKS VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

Ducati Moto Diavel 2012 Diavel Carbon  Diavel Carbon Diavel Carbon VOETSTEUN LINKS
 
(1)  76510041B
COVER, FOOTREST
 
(2)  46410632B
FOOTREST, FRONT LH
 
(3)  82110901B
FOOTREST PIN
 
(4)  79914991A
SPRING. FOOTREST
 
(5)  88450031A
CIRCLIP E-TYPE (PACK OF 10)
 
(6)  82411751A
BRACKET, LEFT FOOT REST HOLDER
 
(7)  77151243B
SCREW TCEI M8X22 8.8 (PACK OF 10)
 
(8)  85212731A
WASHER 14.5X22X0.5
 
(9)  88641721A
O-RING 1.78X14
 
(10)  71210421A
BUSH
 
(11)  76510062A
COVER, FOOTREST PILLION
 
(12)  46520661A
REAR LEFT FOOT-REST
 
(13)  82113561A
PIN, REAR FOOT REST
 
(14)  84740021A
BALL (PACK OF 10)
 
(14)  84740021A
BALL (PACK OF 10)
 
(15)  79910241A
SPRING
 
(15)  79910241A
SPRING
 
(16)  82716051A
PLATE
 
(17)  77156643B
SCREW TCEIF M6X14 8.8
 
(18)  86610581A
VIBRATION DAMPER PAD
 
(19)  77916601A
SCREW, SPECIAL
 
(20)  85211511A
WASHER (PACK OF 10)
 
(21)  88641161A
O-RING
 
(22)  82111701B
PIN PEDAL
 
(23)  45622061DA
COMPLETE GEARBOX PEDAL
 
(24)  71210341A
BUSH
 
(25)  76410112A
COVER PEDAL
 
(26)  77110191A
SCREW TCEIF M6X20
 
(26)  77110191A
SCREW TCEIF M6X20
 
(26)  77110191A
SCREW TCEIF M6X20
 
(27)  84850021A
BALL JOINT, RIGHT
 
(28)  74940041A
NUT, SELF-LOCKING M6 (PACK OF 10)
 
(29)  74750051B
NUT (PACK OF 10)
 
(30)  11711061A
ROD, GEAR SHIFT LINK
 
(31)  74750011AB
NUT, LEFT THREAD M6 (PACK OF 10)
 
(32)  84850011A
BALL JOINT, LEFT
 
(33)  45612071AA
GEAR CONTROL LEVER
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
COVER, FOOTREST
(2)   
FOOTREST, FRONT LH
(3)   
FOOTREST PIN
(4)   
SPRING. FOOTREST
(5)   
CIRCLIP E-TYPE (PACK OF 10)
(6)   
BRACKET, LEFT FOOT REST HOLDER
(7)   
SCREW TCEI M8X22 8.8 (PACK OF 10)
(8)   
WASHER 14.5X22X0.5
(9)   
O-RING 1.78X14
(10)   
BUSH
(11)   
COVER, FOOTREST PILLION
(12)   
REAR LEFT FOOT-REST
(13)   
PIN, REAR FOOT REST
(14)   
BALL (PACK OF 10)
(15)   
SPRING
(16)   
PLATE
(17)   
SCREW TCEIF M6X14 8.8
(18)   
VIBRATION DAMPER PAD
(19)   
SCREW, SPECIAL
(20)   
WASHER (PACK OF 10)
(21)   
O-RING
(22)   
PIN PEDAL
(23)   
45622061B
45622061DA
COMPLETE GEARBOX PEDAL
(24)   
BUSH
(25)   
COVER PEDAL
(26)   
SCREW TCEIF M6X20
(27)   
BALL JOINT, RIGHT
(28)   
NUT, SELF-LOCKING M6 (PACK OF 10)
(29)   
NUT (PACK OF 10)
(30)   
ROD, GEAR SHIFT LINK
(31)   
NUT, LEFT THREAD M6 (PACK OF 10)
(32)   
BALL JOINT, LEFT
(33)   
45612071A
45612071AA
GEAR CONTROL LEVER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOETSTEUN LINKS van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.