KOELVLOEISTOF RESERVOIR VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

KOELVLOEISTOF RESERVOIR voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  87240601A
RADIATOR CAP
 
(2)  77210471B
SCREW TEF M5X12 (PACK OF 10)
 
(3)  66840011A
SUPT, FILLER NECK
 
(4)  85040551A
QUICK FASTENING
 
(5)  74141561A
CLAMP
 
(6)  74142101A
CLAMP
 
(6)  74142101A
CLAMP
 
(7)  80011951A
PIPE
 
(8)  93410141B
BREATHER PIPE
 
(9)  77240408C
SCREW (PACK OF 10)
 
(10)  71611071A
SPACER
 
(11)  86611281A
RUBBER PAD
 
(12)  58510753A
TANK, WATER RESERVOIR
 
(13)  89310143A
TANK CAP
 
(14)  75840201A
CLAMP, WIRE
 
(15)  83016061A
BRACKET, WATER TANK
 
(16)  77112331A
SCREW TCEI M6X16 (PACK OF 5)
 
(17)  85212641A
WASHER 6.4X12.5X1.6 (PACK OF 10)
 
(18)  77156623B
SCREW TCEIF M6X10 8.8
 
(19)  74141981A
CLAMP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
87240601A
RADIATOR CAP
# 2
77210471B
SCREW TEF M5X12 (PACK OF 10)
# 3
66840011A
SUPT, FILLER NECK
# 4
85040551A
QUICK FASTENING
# 5
74141561A
CLAMP
# 6
74142101A
CLAMP
# 7
80011951A
PIPE
# 8
93410141B
BREATHER PIPE
# 9
77240408C
SCREW (PACK OF 10)
# 10
71611071A
SPACER
# 11
86611281A
RUBBER PAD
# 12
58510752A
58510753A
TANK, WATER RESERVOIR
# 13
89310143A
TANK CAP
# 14
75840201A
CLAMP, WIRE
# 15
83016061A
BRACKET, WATER TANK
# 16
77112331A
SCREW TCEI M6X16 (PACK OF 5)
# 17
85212641A
WASHER 6.4X12.5X1.6 (PACK OF 10)
# 18
77156623B
SCREW TCEIF M6X10 8.8
# 19
74141981A
CLAMP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOELVLOEISTOF RESERVOIR van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.