CILINDERKOP VOOR DUCATI 749 S 2005

CILINDERKOP voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  30121971A
ZYLINDERKOPF
CYLINDER HEAD
 
(1)  30121971A
ZYLINDERKOPF
CYLINDER HEAD
 
(1)  30121971A
ZYLINDERKOPF
CYLINDER HEAD
 
(1)  30121971A
ZYLINDERKOPF
CYLINDER HEAD
 
(2)  76610201A
STIFTSCHRAUBE
STUD BOLT
 
(3)  77911901A
SPEZIALSCHRAUBE TE M8X30
SCREW, SPECIAL TE M8X30
 
(4)  76610461A
STIFTSCHRAUBE 6X14X12
STUD BOLT 6X14X12
 
(4)  76610461A
STIFTSCHRAUBE 6X14X12
STUD BOLT 6X14X12
 
(5)  93040201A
VERSCHLUSS 35X7
PLUG 35X7
 
(6)  24712611A
VENTILDECKEL
VALVE COVER
 
(7)  75010471A
MUTTER M6
NUT 6MM
 
(8)  85610612A
SCHEIBE
WASHER
 
(9)  78810621A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
 
(10)  71110912A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(11)  41840527A
STIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN
 
(12)  77911891A
SPEZIALSCHRAUBE TE M8X33
SCREW, SPECIALTE M8X33
 
(13)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(14)  14822421A
WAAGERECHTE AUSLASS NOCKENWELLE
HORIZONTAL EXHAUST CAMSHAFT
 
(15)  14822401A
WAAGERECHTE ENLASS NOCKENWELLE
HORIZONTAL INTAKE CAMSHAFT
 
(16)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(17)  93050071A
WELLENDICHTRING BAVISLRSX7 24-35-7
SEAL, OIL BAVISLRSX7 24-35-7
 
(18)  14822431A
SENKRECHTE AUSLASS NOCKENWELLE
VERTICAL EXHAUST CAMSHAFT
 
(19)  68050031A
PLATTCHEN 3X3X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLATE 3X3X14
 
(20)  14822411A
SENKRECHTE ENLASS NOCKENWELLE
VERTICAL INTAKE CAMSHAFT
 
(21)  16010941A
FLANSCH
FLANGE
 
(22)  25510193A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN
 
(23)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
 
(24)  70350022A
RINGMUTTER M17X1
RING NUT M17X1
Onderdeelnummer Produkt
# 1
30121971A
ZYLINDERKOPF
CYLINDER HEAD
# 2
76610201A
STIFTSCHRAUBE
STUD BOLT
# 3
77911901A
SPEZIALSCHRAUBE TE M8X30
SCREW, SPECIAL TE M8X30
# 4
76610461A
STIFTSCHRAUBE 6X14X12
STUD BOLT 6X14X12
# 5
93040201A
VERSCHLUSS 35X7
PLUG 35X7
# 6
24712611A
VENTILDECKEL
VALVE COVER
# 7
75010471A
MUTTER M6
NUT 6MM
# 8
85610612A
SCHEIBE
WASHER
# 9
78810621A
DICHTUNG, ZYLINDERKOPFDECKEL
GASKET CYLINDER HEAD COVER
# 10
71110912A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
# 11
41840527A
STIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN
# 12
77911891A
SPEZIALSCHRAUBE TE M8X33
SCREW, SPECIALTE M8X33
# 13
87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
# 14
14822421A
WAAGERECHTE AUSLASS NOCKENWELLE
HORIZONTAL EXHAUST CAMSHAFT
# 15
14822401A
WAAGERECHTE ENLASS NOCKENWELLE
HORIZONTAL INTAKE CAMSHAFT
# 16
77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
# 17
93050071A
WELLENDICHTRING BAVISLRSX7 24-35-7
SEAL, OIL BAVISLRSX7 24-35-7
# 18
14822431A
SENKRECHTE AUSLASS NOCKENWELLE
VERTICAL EXHAUST CAMSHAFT
# 19
68050031A
PLATTCHEN 3X3X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLATE 3X3X14
# 20
14822411A
SENKRECHTE ENLASS NOCKENWELLE
VERTICAL INTAKE CAMSHAFT
# 21
16010941A
FLANSCH
FLANGE
# 22
25510192A
25510193A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN
# 23
85610742A
85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
# 24
70350022A
RINGMUTTER M17X1
RING NUT M17X1
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...