ACHTERBRUG VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

ACHTERBRUG voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  36921233A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
 
(2)  85212161A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
WASHER
 
(3)  77210782A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(4)  71011091A
BUCHSE, LINKS
BUSH, LH
 
(5)  93050121A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(5)  93050121A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(6)  70140171A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(7)  87210542A
STOPFEN SCHWINGE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CAP, SWINGARM COVER
 
(8)  37020761DB
SCHWINGE KOMPLETT
COMPLETE SWINGARM
 
(8)  37020761DB
SCHWINGE KOMPLETT
COMPLETE SWINGARM
 
(9)  71210291A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(10)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(10)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(11)  71311871A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(12)  71210301A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(13)  77550131A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(14)  83210471A
STIFT
PIN
 
(15)  44710691A
UNTERER KETTENGLEITSCHUH
LOWER CHAIN SLIDING SHOE
 
(16)  77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
 
(16)  77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
 
(17)  44710701A
OBERER KETTENGLEITSCHUH
UPPER CHAIN SLIDING SHOE
 
(18)  77917811A
SCHRAUBE TCEI M12X1.25X40
SCREW TCEI M12X1.25X40
 
(19)  84110501A
TELLER
RETAINER
 
(20)  43313421A
KETTENREGALUNGSSTREIFEN
STICKER, ADJUSTING CHAIN
 
(21)  87240441A
STOPFEN SCHWINGE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, SWINGARM COVER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
36921231A
36921233A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
# 2
85212161A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
WASHER
# 3
77210782A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 4
71011091A
BUCHSE, LINKS
BUSH, LH
# 5
93050121A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 6
70140171A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
# 7
87210542A
STOPFEN SCHWINGE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CAP, SWINGARM COVER
# 8
37020761DB
SCHWINGE KOMPLETT
COMPLETE SWINGARM
# 9
71210291A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 10
70250451A
LAGER
BEARING
# 11
71311871A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
# 12
71210301A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 13
77550131A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 14
83210471A
STIFT
PIN
# 15
44710691A
UNTERER KETTENGLEITSCHUH
LOWER CHAIN SLIDING SHOE
# 16
77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
# 17
44710701A
OBERER KETTENGLEITSCHUH
UPPER CHAIN SLIDING SHOE
# 18
77915031A
77917811A
SCHRAUBE TCEI M12X1.25X40
SCREW TCEI M12X1.25X40
# 19
84110501A
TELLER
RETAINER
# 20
43313421A
KETTENREGALUNGSSTREIFEN
STICKER, ADJUSTING CHAIN
# 21
87240441A
STOPFEN SCHWINGE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, SWINGARM COVER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...