VOORVORK VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

VOORVORK voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  34520161B
RECHTE GABEL
FORK LEG ASSY, RIGHT
 
(2)  34420161B
LINKE GABEL
FORK LEG ASSY, LEFT
 
(3)  34912091A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(4)  34910601B
SPEZIALSCHEIBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER, SPECIAL
 
(5)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(6)  34912831A
KOMPLETTER LAEUFER RECHTS
COMPLETE RIGHT SLIDER
 
(7)  34912281A
PFROPFEN
CAP,FORK TOP
 
(8)  34910641A
GLEITBUCHSE
BUSHING-FRONT FORK, SLIDE
 
(9)  34912251A
GABEL FEDER
FORK SPRING
 
(10)  34911701A
STAUBDECKEL
DUST COVER
 
(11)  34912261A
VERBINDUNGS
COUPLING
 
(12)  34912271A
VORBELASTUNGSROHR
PRE-LOAD SLEEVE
 
(13)  34911851A
HULSE
COLLAR
 
(14)  34910651A
FEDERFUEHRUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
GUIDE, FORK SPRING
 
(15)  34912291A
VORDESGABEL EBERHOLUNGSSATZ
FRONT FORK OVERHAUL SET
 
(15)  34912291A
VORDESGABEL EBERHOLUNGSSATZ
FRONT FORK OVERHAUL SET
 
(16)  34911861A
O-RING
 
(17)  34912881A
O-RING
 
(18)  34912231A
GABEL HUELSE
FORK OUTER TUBE
 
(19)  34912841A
KOMPLETTER LAEUFER LINKS
COMPLETE LEFT SLIDER
 
(20)  34912241A
EINSTELLER DER DRUCKSTUFE
COMPRESSION ADJUSTER
 
(21)  34910981A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(22)  34911891A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
 
(23)  34911881A
EINSTELLER DER FEDERVORSPANNUNG
PRELOAD ADJUSTER
 
(24)  34912631A
DICHTUNG SATZ, VORDER GABEL
SEAL SET, FRONT FORK
 
(25)  34920651A
SCHRAUBE
SCREW
 
(26)  34920561A
VERSCHLUSS
SLEEVE PLUG
Onderdeelnummer Produkt
# 1
34520161B
RECHTE GABEL
FORK LEG ASSY, RIGHT
# 2
34420161B
LINKE GABEL
FORK LEG ASSY, LEFT
# 3
34912091A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 4
34910601B
SPEZIALSCHEIBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER, SPECIAL
# 5
77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
# 6
34912831A
KOMPLETTER LAEUFER RECHTS
COMPLETE RIGHT SLIDER
# 7
34912281A
PFROPFEN
CAP, FORK TOP
# 8
34910641A
GLEITBUCHSE
BUSHING-FRONT FORK, SLIDE
# 9
34912251A
GABEL FEDER
FORK SPRING
# 10
34911701A
STAUBDECKEL
DUST COVER
# 11
34912261A
VERBINDUNGS
COUPLING
# 12
34912271A
VORBELASTUNGSROHR
PRE-LOAD SLEEVE
# 13
34911851A
HULSE
COLLAR
# 14
34910651A
FEDERFUEHRUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
GUIDE, FORK SPRING
# 15
34912291A
VORDESGABEL EBERHOLUNGSSATZ
FRONT FORK OVERHAUL SET
# 16
34911861A
O-RING
# 17
34912881A
O-RING
# 18
34912231A
GABEL HUELSE
FORK OUTER TUBE
# 19
34912841A
KOMPLETTER LAEUFER LINKS
COMPLETE LEFT SLIDER
# 20
34912241A
EINSTELLER DER DRUCKSTUFE
COMPRESSION ADJUSTER
# 21
34910981A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 22
34911891A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
# 23
34911881A
EINSTELLER DER FEDERVORSPANNUNG
PRELOAD ADJUSTER
# 24
34912631A
DICHTUNG SATZ, VORDER GABEL
SEAL SET, FRONT FORK
# 25
34920651A
SCHRAUBE
SCREW
# 26
34920561A
VERSCHLUSS
SLEEVE PLUG
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOORVORK van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...