REM ACHTER SYSTEEM VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

REM ACHTER SYSTEEM voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  82919421A
HALTER PUMPE HINTERER BREMSE
BRACKET, REAR MASTER CYLINDER
 
(2)  77157568B
SCHRAUBE TCEIF M10X30
SCREW TCEIF M10X30
 
(3)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
 
(4)  79912561A
FEDER
SPRING
 
(5)  53940034B
HINTEN STOPSCHALTER
SWITCH, REAR BRAKE
 
(6)  45720421AB
FUSSBREMSPEDAL
PEDAL, BRAKE
 
(7)  77210601A
SCHRAUBE TEF M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X16
 
(8)  77912371B
SCHRAUBE
SCREW
 
(9)  82111701B
BOLZEN
PIN PEDAL
 
(10)  71210341A
BUCHSE
BUSH
 
(11)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(12)  76410112A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COVER PEDAL
 
(13)  82112731A
BOLZEN
PIN
 
(14)  77914932A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(15)  74750031A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
 
(16)  62540211A
PUMPE HINTERER BREMSE
REAR BRAKE PUMP
 
(17)  74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(17)  74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(18)  11720611A
HAUPTZYLINDERSTANGE
ROD, BRAKE
 
(19)  77210631A
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X20
 
(20)  42020008A
KUPFERDICHTUNG 11X8.2X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
COPPER GASKET 11X8.2X1
 
(21)  87710911A
ROHR
PIPE
 
(22)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
 
(22)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
 
(23)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(23)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(24)  77350628B
SCHRAUBE TCEIR M6X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X10
 
(25)  63140161A
ENTLEERUNGSSCHR.
FRONT CALIPER DRAIN SCREW
 
(26)  58540311A
BREMSFLUESSIGKEITTANK
RESERVOIR, BRAKE FLUID
 
(27)  89340241A
BEHAELTERSTOEPSEL
COVER MASTER CYLINDER
 
(28)  61940341A
HINTERRADBREMSLEITUNG
REAR BRAKE HOSE
 
(29)  61140381A
BREMSSATTEL HINTER
REAR BRAKE CALIPER
 
(30)  61340381A
HINTERBREMSBELAEGESATZ
REAR BRAKE PADS SET
 
(31)  61240081A
STAUBSTOEPAEL
DUST PLUG
 
(32)  77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
 
(33)  71311921A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPACER
 
(34)  55240372
SENSOR SPEED
 
(35)  77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(36)  61240161A
BREMBELAEGEN EBERHOLUNGSSATZ
PAD PINS OVERHAUL KIT
 
(36)  61240161A
BREMBELAEGEN EBERHOLUNGSSATZ
PAD PINS OVERHAUL KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
82919421A
HALTER PUMPE HINTERER BREMSE
BRACKET, REAR MASTER CYLINDER
# 2
77157568B
SCHRAUBE TCEIF M10X30
SCREW TCEIF M10X30
# 3
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
# 4
79912561A
FEDER
SPRING
# 5
53940031B
53940034B
HINTEN STOPSCHALTER
SWITCH, REAR BRAKE
# 6
45720421AB
FUSSBREMSPEDAL
PEDAL, BRAKE
# 7
77210601A
SCHRAUBE TEF M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X16
# 8
77912371B
SCHRAUBE
SCREW
# 9
82111701B
BOLZEN
PIN PEDAL
# 10
71210341A
BUCHSE
BUSH
# 11
88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 12
76410112A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COVER PEDAL
# 13
82112731A
BOLZEN
PIN
# 14
77914932A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 15
74750031A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
# 16
62540211A
PUMPE HINTERER BREMSE
REAR BRAKE PUMP
# 17
74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
# 18
11720611A
HAUPTZYLINDERSTANGE
ROD, BRAKE
# 19
77210631A
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X20
# 20
42020008A
KUPFERDICHTUNG 11X8.2X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
COPPER GASKET 11X8.2X1
# 21
87710911A
ROHR
PIPE
# 22
77913661AB
77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
# 23
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 24
77350628B
SCHRAUBE TCEIR M6X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X10
# 25
63140161A
ENTLEERUNGSSCHR.
FRONT CALIPER DRAIN SCREW
# 26
58540011A
58540311A
BREMSFLUESSIGKEITTANK
RESERVOIR, BRAKE FLUID
# 27
89340051A
89340241A
BEHAELTERSTOEPSEL
COVER MASTER CYLINDER
# 28
61940341A
HINTERRADBREMSLEITUNG
REAR BRAKE HOSE
# 29
61140201A
61140381A
BREMSSATTEL HINTER
REAR BRAKE CALIPER
# 30
61340381A
HINTERBREMSBELAEGESATZ
REAR BRAKE PADS SET
# 31
61240081A
STAUBSTOEPAEL
DUST PLUG
# 32
77157238B
SCHRAUBE TCEIF M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X20
# 33
71311921A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPACER
# 34
55240372
SENSOR SPEED Contact
# 35
77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 36
61240161A
BREMBELAEGEN EBERHOLUNGSSATZ
PAD PINS OVERHAUL KIT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de REM ACHTER SYSTEEM van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...