DYNAMO DEKSEL - WATERPOMP VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

DYNAMO DEKSEL   WATERPOMP voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  26420103A
DREHSTROMGENERATOR KOKUSAN
GENERATOR KOKUSAN
 
(2)  85212641A
SCHEIBE 6,4X12,5X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(3)  77150673B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(4)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(5)  77150648B
SCHRAUBE TCEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X14
 
(6)  77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
 
(7)  85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
 
(8)  88450111A
SPRENGRING
CIRCLIP
 
(9)  70240102A
LAGER
BEARING
 
(10)  77910262A
SCHRAUBE M12X1
SCREW M12X1
 
(11)  70240091A
KUGELLAGER 6000
BALL BEARING 6000
 
(12)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(13)  24220882BC
DECKEL, STROMGENERATOR
GENERATOR COVER
 
(13)  24220882BC
DECKEL, STROMGENERATOR
GENERATOR COVER
 
(13)  24220882BC
DECKEL, STROMGENERATOR
GENERATOR COVER
 
(13)  24220882BC
DECKEL, STROMGENERATOR
GENERATOR COVER
 
(14)  71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
 
(15)  77150713B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(16)  66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
 
(16)  66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
 
(17)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(18)  937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
 
(19)  77150693B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(19)  77150693B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(20)  77150663B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(21)  86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
 
(22)  88610951A
O-RING 32.99X2.62
 
(23)  24713051AF
DECKEL, ABTASTER
COVER, SENSOR
 
(24)  77750493C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(25)  85250261A
ALUMINIUM-DICHTUNG 12X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 12X16X1.5
 
(26)  93050051A
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
 
(27)  71311281B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(28)  93050062B
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
 
(29)  25120081A
WASSERPUMPE-TAUMELSCHEIBE
WATER PUMP ROTOR
 
(30)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(31)  24721301AC
WASSERPUMPENDECKEL
WATER PUMP COVER ASSY
 
(32)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(33)  78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
 
(34)  85211141A
SCHEIBE 10X17X1.8
WASHER 10X17X1.8
 
(35)  83012351A
KABELFUEHRUNG
CABLE GUIDE
 
(36)  88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
 
(37)  77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(38)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(39)  77150723B
SCHRAUBE TCEI M6X35 UNI 5931
SCREW TCEI M6X35 UNI 5931
 
(40)  71313651A
DISTANZSTUECK 6,2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
Onderdeelnummer Produkt
# 1
26420103A
DREHSTROMGENERATOR KOKUSAN
GENERATOR KOKUSAN
# 2
85212641A
SCHEIBE 6, 4X12, 5X1, 6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 3
77150673B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 4
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 5
77150648B
SCHRAUBE TCEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X14
# 6
77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
# 7
85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
# 8
88450111A
SPRENGRING
CIRCLIP
# 9
70240102A
LAGER
BEARING
# 10
77910262A
SCHRAUBE M12X1
SCREW M12X1
# 11
70240091A
KUGELLAGER 6000
BALL BEARING 6000
# 12
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 13
24220882BC
DECKEL, STROMGENERATOR
GENERATOR COVER
# 14
71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
# 15
77150713B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 16
66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
# 17
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 18
937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
# 19
77150693B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 20
77150663B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 21
86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
# 22
88610951A
O-RING 32.99X2.62
# 23
24713051AF
DECKEL, ABTASTER
COVER, SENSOR
# 24
77750493C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 25
85250261A
ALUMINIUM-DICHTUNG 12X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 12X16X1.5
# 26
93050051A
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
# 27
71311281B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 28
93050062B
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
# 29
25120081A
WASSERPUMPE-TAUMELSCHEIBE
WATER PUMP ROTOR
# 30
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 31
24721301AC
WASSERPUMPENDECKEL
WATER PUMP COVER ASSY
# 32
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 33
78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
# 34
85211141A
SCHEIBE 10X17X1.8
WASHER 10X17X1.8
# 35
83012351A
KABELFUEHRUNG
CABLE GUIDE
# 36
88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
# 37
77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 38
77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 39
77150723B
SCHRAUBE TCEI M6X35 UNI 5931
SCREW TCEI M6X35 UNI 5931
# 40
71313651A
DISTANZSTUECK 6, 2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DYNAMO DEKSEL - WATERPOMP van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...