EVAPORATIVE EMISSION SYSTEM (EVAP) VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

EVAPORATIVE EMISSION SYSTEM (EVAP) voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  42610071A
FILTER KANISTER
CANISTER FILTER
 
(2)  59013091B
ROHR
PIPE
 
(3)  74140571A
SCHELLE
CLAMP
 
(3)  74140571A
SCHELLE
CLAMP
 
(4)  59012541B
ROHR
PIPE
 
(5)  74140631A
SCHELLE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP
 
(5)  74140631A
SCHELLE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP
 
(6)  59013071B
SCHLAUCH 6X13X300
HOSE 6X13X300
 
(7)  74140581A
SCHELLE
CLAMP
 
(7)  74140581A
SCHELLE
CLAMP
 
(8)  81411831A
DREI-WEGE ANSCHLUSS
THREE-WAYS UNION
 
(9)  59013081B
ROHR
PIPE
 
(10)  59013101B
ROHR
PIPE
 
(11)  74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(11)  74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(11)  74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(12)  81411113B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
 
(12)  81411113B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
 
(13)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(13)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(14)  77150748B
SCHRAUBE TCEI M6X45 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X45
 
(15)  93410071B
ENTLUFTERROHR
BREATHER PIPE
 
(16)  83014481A
BUEGEL, CARBON CANISTER
BRACKET CARBON CANISTER
 
(17)  82711571A
PLAETTCHEN
PLATE
 
(18)  76410291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(18)  76410291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(19)  71610431B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(19)  71610431B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(20)  77550131A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(20)  77550131A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
Onderdeelnummer Produkt
# 1
42610071A
FILTER KANISTER
CANISTER FILTER
# 2
59013091B
ROHR
PIPE
# 3
74140571A
SCHELLE
CLAMP
# 4
59012541B
ROHR
PIPE
# 5
74140631A
SCHELLE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP
# 6
59013071B
SCHLAUCH 6X13X300
HOSE 6X13X300
# 7
74140581A
SCHELLE
CLAMP
# 8
81411831A
DREI-WEGE ANSCHLUSS
THREE-WAYS UNION
# 9
59013081B
ROHR
PIPE
# 10
59013101B
ROHR
PIPE
# 11
74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
# 12
81411113B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
# 13
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 14
77150748B
SCHRAUBE TCEI M6X45 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X45
# 15
93410071B
ENTLUFTERROHR
BREATHER PIPE
# 16
83014481A
BUEGEL, CARBON CANISTER
BRACKET CARBON CANISTER
# 17
82711571A
PLAETTCHEN
PLATE
# 18
76410291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 19
71610431B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 20
77550131A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de EVAPORATIVE EMISSION SYSTEM (EVAP) van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...