OLIEPOMP - FILTER VOOR DUCATI 848 EVO CORSE 2013

OLIEPOMP   FILTER voor Ducati 848 EVO Corse 2013
 
(1)  17420382D
OELPUMPE. KPL.
OIL PUMP
 
(1)  17420382D
OELPUMPE. KPL.
OIL PUMP
 
(2)  77840041A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
 
(3)  89410201A
OLNETZ
STRAINER, OIL
 
(4)  88640331A
O-RING 17,96X2,62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
 
(5)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(6)  88640371A
O-RING 14X1,78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 14X1.78
 
(7)  85211951A
DICHTUNG 10,5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
 
(8)  77151298B
SCHRAUBE TCEI M8X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X40
 
(8)  77151298B
SCHRAUBE TCEI M8X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X40
 
(9)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(10)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(11)  85310041A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
 
(12)  81510281A
SCHRAUBE, OELFILTER ANSCHLUSS
BOLT UNION
 
(13)  77911622A
SCHRAUBE TCEI M10X1.5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M10X1.5X16
 
(14)  79920772A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
 
(15)  75949280
LOCATING DOWEL
 
(15)  75949280
LOCATING DOWEL
 
(16)  77710021B
SCHRAUBE TSPEI M6X16 UNI 5933 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X16 UNI 5933
 
(17)  67049310
BUSH
 
(18)  88640341A
O-RING 37.77X2.62
 
(19)  69926961A
NET FILTER KIT COVER
COVER
 
(20)  44440038A
OELFILTER
FILTER, OIL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
174Z0021A
17420382D
OELPUMPE. KPL.
OIL PUMP
# 2
77840041A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
# 3
89410201A
OLNETZ
STRAINER, OIL
# 4
88640331A
O-RING 17, 96X2, 62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
# 5
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 6
88640371A
O-RING 14X1, 78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 14X1.78
# 7
85211951A
DICHTUNG 10, 5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
# 8
77151298B
SCHRAUBE TCEI M8X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X40
# 9
85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
# 10
77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
# 11
85310041A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
# 12
81510281A
SCHRAUBE, OELFILTER ANSCHLUSS
BOLT UNION
# 13
77911622A
SCHRAUBE TCEI M10X1.5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M10X1.5X16
# 14
79920772A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
# 15
75949280
LOCATING DOWEL Contact
# 16
77710021B
SCHRAUBE TSPEI M6X16 UNI 5933 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X16 UNI 5933
# 17
67049310
BUSH Contact
# 18
88640341A
O-RING 37.77X2.62
# 19
24713511B
69926961A
NET FILTER KIT COVER
COVER
# 20
44440035A
44440038A
OELFILTER
FILTER, OIL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de OLIEPOMP - FILTER van de 848 EVO Corse van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...