KENTEKENPLAAT HOUDER VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

KENTEKENPLAAT HOUDER voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  82915411A
HALTERUNG, HINTEN
REAR FRAME COMP.
 
(2)  56510361A
HINTERERS KOTFLUEGEL
REAR MUDGUARD
 
(3)  71610531B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(4)  77250988B
SCHRAUBE TEF M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X14
 
(5)  74841091AA
MUTTER
NUT M5
 
(6)  56110234A
EUROPEAN NO.PLATE HOLDER UPDATED
NUMBER PLATE HOLDER
 
(7)  82712981A
HALTERUNG RUECKSTRAHLER
BRACKET, REAR REFLECTOR
 
(8)  85040521A
KLAMMER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLIP
 
(9)  88640641A
O-RING 2.5X6 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 2.5X6
 
(10)  52910101A
RUECKSTRAHLER
REFLEX REFLECTOR, REAR
 
(11)  74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
 
(12)  70010381D
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
 
(13)  75040141A
MUTTER
NUT
 
(14)  52510302A
KENNZEICHENLEUCHTE
LAMP, LICENSE PLATE
 
(14)  52510302A
KENNZEICHENLEUCHTE
LAMP, LICENSE PLATE
 
(15)  77210611A
SCHRAUBE TEF M6X14
SCREW TEF M6X14
 
(15)  77210611A
SCHRAUBE TEF M6X14
SCREW TEF M6X14
 
(16)  77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X16
 
(17)  53010112A
BLINKLEUCHTE
FLASHER LIGHT
 
(17)  53010112A
BLINKLEUCHTE
FLASHER LIGHT
 
(18)  77510171C
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(18)  77510171C
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(19)  52520242B
RUECHLICHT KOMPL,
TAIL LAMP ASSY
 
(19)  52520242B
RUECHLICHT KOMPL,
TAIL LAMP ASSY
 
(20)  39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
 
(21)  39040162A
BIRNE 12V-5W C5W
BULB 12V 5W
Onderdeelnummer Produkt
# 1
82915411A
HALTERUNG, HINTEN
REAR FRAME COMP.
# 2
56510361A
HINTERERS KOTFLUEGEL
REAR MUDGUARD
# 3
71610531B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 4
77250988B
SCHRAUBE TEF M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X14
# 5
74840381A
74841091AA
MUTTER
NUT M5
# 6
56110233A
56110234A
EUROPEAN NO.PLATE HOLDER UPDATED
NUMBER PLATE HOLDER
# 7
82712981A
HALTERUNG RUECKSTRAHLER
BRACKET, REAR REFLECTOR
# 8
85040521A
KLAMMER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLIP
# 9
88640641A
O-RING 2.5X6 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING 2.5X6
# 10
52910101A
RUECKSTRAHLER
REFLEX REFLECTOR, REAR
# 11
74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
# 12
70010381D
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
# 13
75040141A
MUTTER
NUT
# 14
52510302A
KENNZEICHENLEUCHTE
LAMP, LICENSE PLATE
# 15
77210611A
SCHRAUBE TEF M6X14
SCREW TEF M6X14
# 16
77250998B
77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X16
# 17
53010112A
BLINKLEUCHTE
FLASHER LIGHT
# 18
77510171B
77510171C
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
# 19
52520242B
RUECHLICHT KOMPL,
TAIL LAMP ASSY
# 20
39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
# 21
39040161A
39040162A
BIRNE 12V-5W C5W
BULB 12V 5W
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KENTEKENPLAAT HOUDER van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...