KOPLAMP VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

KOPLAMP voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  52010052A
SCHEINWERFER
HEADLIGHT
 
(2)  39040241A
GLUEHLAMPE
BULB
 
(3)  065938226
GLUEHLAMPE 12V 4W (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BULB 4W
 
(4)  74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
 
(5)  85250271A
SCHEIBE 6.2X12X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.2X12X1
 
(6)  77150788B
SCHRAUBE TCEI M6X65 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X65
 
(7)  82916492BA
KONSOLE, SCHEINWERFER ROT
BRACKET,HEAD LAMP RED
(7)  82916492BT
KONSOLE, SCHEINWERFER SCHWARZ
BRACKET,HEAD LAMP BLACK
 
(8)  84110171A
TELLER
RETAINER
 
(9)  77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
Onderdeelnummer Produkt
# 1
52010052A
SCHEINWERFER
HEADLIGHT
# 2
39040241A
GLUEHLAMPE
BULB
# 3
065938226
GLUEHLAMPE 12V 4W (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BULB 4W
# 4
74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
# 5
85250271A
SCHEIBE 6.2X12X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.2X12X1
# 6
77150788B
SCHRAUBE TCEI M6X65 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X65
# 7
82916492BA
KONSOLE, SCHEINWERFER ROT
BRACKET, HEAD LAMP RED
# 7
82916492BT
KONSOLE, SCHEINWERFER SCHWARZ
BRACKET, HEAD LAMP BLACK
# 8
84110171A
TELLER
RETAINER
# 9
77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOPLAMP van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...