VOORWIEL - ACHTERWIEL VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

VOORWIEL   ACHTERWIEL voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  49921341B
VORDERRAD
FRONT WHEEL
 
(1)  49921341B
VORDERRAD
FRONT WHEEL
 
(2)  93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
 
(2)  93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
 
(2)  93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
 
(3)  71410721A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(4)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(4)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(4)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(4)  70250451A
LAGER
BEARING
 
(5)  49240291A
VORDERE BREMSSCHEIBE
FRONT BRAKE DISC
 
(5)  49240291A
VORDERE BREMSSCHEIBE
FRONT BRAKE DISC
 
(6)  77913111A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
 
(7)  77913991A
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
 
(7)  77913991A
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
 
(8)  81910431A
VORDERRADZAPFEN
FRONT WHEEL SPINDLE
 
(9)  71313791A
DISTANZSTUECK LINKS
LEFT SPACER
 
(10)  71311961A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(11)  88450081A
SPRENGRING
CIRCLIP
 
(12)  74810141C
MUTTER M25X1,25
NUT M25X1.25
 
(13)  50021341B
HINTERRAD
REAR WHEEL
 
(13)  50021341B
HINTERRAD
REAR WHEEL
 
(14)  50211131AB
HINTERRADFELGE
REAR WHEEL RIM
 
(15)  49240032A
HINTERRADBREMSSCHEIBE
REAR BRAKE DISC
 
(16)  67640254A
CHAIN DID 525HV3 100 MAGLIE CLOSED
CHAIN
 
(17)  70250501A
LAGER
BEARING
 
(18)  70010591A
GUMMITEILE
WHEEL RUNNER BUSH
 
(19)  82110091B
ZAPFEN
SPRING DRIVE FIXING BUSH
 
(20)  74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
 
(21)  16010491A
KETTENRADHALTEFLANSCH
REAR SPROCKET FLANGE
 
(22)  71010411B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(23)  49410961A
ZAHNKETTENRAD Z39
REAR SPROCKET T39
 
(24)  67620461A
KIT SEKUNDARANTRIEBS
FINAL DRIVE KIT
 
(25)  71310972B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(26)  50340011A
LUFTSCHLAUCH
AIR TUBE
 
(27)  46040061A
FELGENBAND
PROTECTOR, INNER TUBE
 
(28)  49640011A
SPEICHE, RAD
SPOKE, WHEEL
 
(28)  49640011A
SPEICHE, RAD
SPOKE, WHEEL
 
(29)  81540031A
NIPPEL, SPEICHE
NIPPLE, SPOKE
 
(29)  81540031A
NIPPEL, SPEICHE
NIPPLE, SPOKE
 
(30)  50340021A
LUFTSCHLAUCH
AIR TUBE
 
(31)  46040071A
FELGENBAND
PROTECTOR, INNER TUBE
 
(32)  50111091AB
VORDERRADFELGE
FRONT WHEEL RIM
 
(33)  16220271AB
RADNABE, VORNE
HUB, FRONT WHEEL
 
(34)  71410701A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
 
(35)  16220281AB
HINTERRADNABE
HUB, REAR WHEEL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
49921341B
VORDERRAD
FRONT WHEEL
# 2
93040521A
DICHTUNGSRING 35X47.15X6.8
SEAL RING 35X47.15X6.8
# 3
71410721A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
# 4
70250451A
LAGER
BEARING
# 5
49240291A
VORDERE BREMSSCHEIBE
FRONT BRAKE DISC
# 6
77913111A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
# 7
77913991A
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
# 8
81910431A
VORDERRADZAPFEN
FRONT WHEEL SPINDLE
# 9
71313791A
DISTANZSTUECK LINKS
LEFT SPACER
# 10
71311961A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 11
88450081A
SPRENGRING
CIRCLIP
# 12
74810141C
MUTTER M25X1, 25
NUT M25X1.25
# 13
50021341B
HINTERRAD
REAR WHEEL
# 14
50211131AB
HINTERRADFELGE
REAR WHEEL RIM
# 15
49240032A
HINTERRADBREMSSCHEIBE
REAR BRAKE DISC
# 16
67640253A
67640254A
CHAIN DID 525HV3 100 MAGLIE CLOSED
CHAIN
# 17
70250501A
LAGER
BEARING
# 18
70010591A
GUMMITEILE
WHEEL RUNNER BUSH
# 19
82110091B
ZAPFEN
SPRING DRIVE FIXING BUSH
# 20
74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
# 21
16010491A
KETTENRADHALTEFLANSCH
REAR SPROCKET FLANGE
# 22
71010411B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 23
49410961A
ZAHNKETTENRAD Z39
REAR SPROCKET T39
# 24
67620661A
67620461A
KIT SEKUNDARANTRIEBS
FINAL DRIVE KIT
# 25
71310972B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 26
50340011A
LUFTSCHLAUCH
AIR TUBE
# 27
46040061A
FELGENBAND
PROTECTOR, INNER TUBE
# 28
49640011A
SPEICHE, RAD
SPOKE, WHEEL
Contact
# 29
81540031A
NIPPEL, SPEICHE
NIPPLE, SPOKE
# 30
50340021A
LUFTSCHLAUCH
AIR TUBE
# 31
46040071A
FELGENBAND
PROTECTOR, INNER TUBE
# 32
50111091AB
VORDERRADFELGE
FRONT WHEEL RIM
# 33
16220271AB
RADNABE, VORNE
HUB, FRONT WHEEL
# 34
71410701A
INNERES DISTANZSTUECK
INNER SPACER
Contact
# 35
16220281AB
HINTERRADNABE
HUB, REAR WHEEL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOORWIEL - ACHTERWIEL van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...